Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Goldman Sachs, Bitcoin al-sat hizmeti vermeyi düşünüyor

ABD’li uluslararası yatırım bankası Goldman Sachs, bir Bitcoin ticaret hizmeti verme fikrinde ısrarcı. Wall Street Journal’e konuşan Goldman Sachs sözcüsü, “Müşterilerin dijital para birimlerine olan ilgisine yanıt olarak bu alanda onlara en iyi nasıl hizmet verilebileceğini araştırıyoruz.” dedi. Goldman Sachs’ın sektöre girmesi benimsemeye yardım edecek Goldman Sachs, araştırmalarını sonuçlandırdığında dijital para birimi piyasasına giren ilk mavi çip finansal hizmet şirketi olacak. Goldman Sachs’ın bu sektöre girmesi şüphesiz ki dijital para birimlerinin daha fazla insan tarafından benimsenmesine yardım edecek. Son olarak...

ABD’li uluslararası yatırım bankası Goldman Sachs, bir Bitcoin ticaret hizmeti verme fikrinde ısrarcı.

Wall Street Journal’e konuşan Goldman Sachs sözcüsü, “Müşterilerin dijital para birimlerine olan ilgisine yanıt olarak bu alanda onlara en iyi nasıl hizmet verilebileceğini araştırıyoruz.” dedi.

Goldman Sachs’ın sektöre girmesi benimsemeye yardım edecek

Goldman Sachs, araştırmalarını sonuçlandırdığında dijital para birimi piyasasına giren ilk mavi çip finansal hizmet şirketi olacak. Goldman Sachs’ın bu sektöre girmesi şüphesiz ki dijital para birimlerinin daha fazla insan tarafından benimsenmesine yardım edecek.

Son olarak Wall Street’te dijital para birimleri konusunda kafalar oldukça karışık. Bir yandan JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin hakkında, “dolandırıcılık” derken diğer yandan Morgan Stanley CEO’su Gorman ise “Bir hevesten daha fazlası” diyor.

Piyasa değeri bakımından en büyük dijital para birimi olan Bitcoin, bu yıl yüzde 360 oranında artış gösterdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl