Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Goldman Sachs CEO’su Blankfein, Bitcoin iddialarını doğruladı

Geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs’ın Bitcoin ticaretiyle ilgilendiği konusunda haberler yayılmıştı. Goldman Sachs‘ın sözcüsü, müşterilerinin sık sık Bitcoin’i sorduğu ve Bitcoin alım-satım imkanı sunmayı düşündüklerini ifade etmişti. Goldman Sachs’ın CEO’su bu haberlerle ilgili ilk kez konuştu. CEO Lloyd Blankfein, kişisel Twitter hesabı üzerinden haberleri doğrular nitelikte şu açıklamayı yaptı: “Hala Bitcoin hakkında düşünüyorum. Herhangi bir karar veremedim. Kağıt para, altının yerini aldığında insanlar yine böyle kuşkuluydu.” Blankfein’in bu tweet’i binlerce kullanıcı tarafından beğenildi ve retweet edildi. Son olarak Wall Street’te dijital...

Geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs’ın Bitcoin ticaretiyle ilgilendiği konusunda haberler yayılmıştı.

Goldman Sachs‘ın sözcüsü, müşterilerinin sık sık Bitcoin’i sorduğu ve Bitcoin alım-satım imkanı sunmayı düşündüklerini ifade etmişti.

Goldman Sachs’ın CEO’su bu haberlerle ilgili ilk kez konuştu. CEO Lloyd Blankfein, kişisel Twitter hesabı üzerinden haberleri doğrular nitelikte şu açıklamayı yaptı:

“Hala Bitcoin hakkında düşünüyorum. Herhangi bir karar veremedim. Kağıt para, altının yerini aldığında insanlar yine böyle kuşkuluydu.”

Blankfein’in bu tweet’i binlerce kullanıcı tarafından beğenildi ve retweet edildi.

Son olarak Wall Street’te dijital para birimleri konusunda kafalar oldukça karışık. Bir yandan JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin hakkında, “dolandırıcılık” derken diğer yandan Morgan Stanley CEO’su Gorman ise “Bir hevesten daha fazlası” diyor.

Piyasa değeri bakımından en büyük dijital para birimi olan Bitcoin, bu yıl yüzde 360 oranında artış gösterdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl