Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Haftalık fiyat analizi: Bitcoin, Ethereum ve Litecoin (31 Ağustos 2017)

Cointelegraph’dan Vladimir Smerkis, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de haftalık analizini yayınladı. Smerkis’in bu analizi yazdığı sıralarda Bitcoin, 4546$, Ethereum 384$ ve Litecoin, 63$’dan işlem görüyordu. BTC/USD Birden fazla tekrar testinden sonra 4400$’da güçlü bir destek bölgesi oluştu. BTC/USD paritesindeki yeni direnç bölgesinin ise 4650$ olduğu varsayılabilir.   Teknik olarak fotoğraf şu şekilde: -Destek bölgesi 4400$. -Direnç bölgesi 4650$ -Küresel olarak yükseliş eğilimi sürüyor. Fakat hareket biraz yavaşladı. Muhtemelen BTC’den altcoin’lere bir para akışı söz konusu. Ne bekleyebiliriz: -Önümüzdeki hafta en olası...

Cointelegraph’dan Vladimir Smerkis, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’de haftalık analizini yayınladı. Smerkis’in bu analizi yazdığı sıralarda Bitcoin, 4546$, Ethereum 384$ ve Litecoin, 63$’dan işlem görüyordu.

BTC/USD

Birden fazla tekrar testinden sonra 4400$’da güçlü bir destek bölgesi oluştu. BTC/USD paritesindeki yeni direnç bölgesinin ise 4650$ olduğu varsayılabilir.

 

Teknik olarak fotoğraf şu şekilde:

-Destek bölgesi 4400$.

-Direnç bölgesi 4650$

-Küresel olarak yükseliş eğilimi sürüyor. Fakat hareket biraz yavaşladı. Muhtemelen BTC’den altcoin’lere bir para akışı söz konusu.

Ne bekleyebiliriz:

-Önümüzdeki hafta en olası fiyat artışı 4400-4650$ aralığında. BTC, Ağustos ayındaki etkileyici büyümenin ardından yazın son saatlerinde herhangi bir hızlı fiyat hareketi yapmadan destek ve direniş bölgelerinde testler gerçekleştirecek.

-Artış baskısı 4650$’lık bölgeyi vurabilir. Bunun dışında başka tetikleyiciler yok. Fiyata etki edebilecek bir haber yok. O bölgeye bir çarpmanın gerçekleşmesi halinde bunun yanıltıcı olması muhtemel.

Olayların gidişatını derinden değiştirebilecek tek faktör bazı yeni haberler.

ETH/USD

Çok beklenen Metropolis haberlerinin yayınlanmasının ardından Ethereum’un yukarı yönlü hareketi güçlendi. Hacimleri göz önüne alırsak tüm zamanların en yüksek seviyesini göreceğiz.

 

Durum şöyle:

-Haberlerin ardından ETH’de süper bir yükseliş trendi gözlemliyoruz. Olumlu haberler, daima alımlar için iyi bir temel oluşturur.

-Düzeltme için bariz bir tetikleyici yok.

-Büyüme oldukça güçlü. Piyasada alıcı hakimiyeti canlı.

Ne bekleyebiliriz:

-Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması en olası senaryo. Tüm faktörler bunu gösteriyor.

-Düzeltme için belirgin bir neden yok. Metropolis, başlatılmadan önce bir düşüş pek olası değil.

LTC/USD

Kripto pazarının ana hedge varlığı sonunda büyüme gösteriyor. 55$’lık bir destek bölgesi ve 65$’lık bir direnç bölgesi görüyoruz. Charlie Lee’nin Lightning Network hakkındaki tweet’leri işini yapıyor.

 

Teknik durum:

-Genel olarak her şey oldukça iyi. LTC sağlam bir varlık. Haberler olumlu.

-Nisan ayından bu yana LTC’de çok uzun ve güçlü bir artış trendi oluştu. Bu bir dijital para birimi için ender görülen bir kararlılık.

Ne bekleyebiliriz:

-65$’lık testler ve muhtemelen yukarı doğru hareket.

-Oynaklığın azalması ve muhtemelen 55-65$ arasında bir kanal oluşumu. LTC için çok tipik bir davranış.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl