Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ünlü İngiltere Premier Lig futbolcusu dijital para yatırımcısı çıktı

İngiltere Premier Lig takımlarından West Bromwich Albion‘da ve Galler Milli Takımı’nda forma giyen Hal Robson-Kanu, Sandcoin projesinin yatırımcıları arasına katıldı. Görünüşe göre, ünlü futbolcu dijital para birimleri piyasasını yakından takip ediyor. Sandcoin CEO’su Ruslan Pichugin’in aktardığına göre Robson-Kanu, Pichugin ile yaptığı telefon görüşmesinin ardından onu Londra’ya davet etti. Robson-Kanu’nun Sandcoin’e yatırım yapma niyeti, Rusya’nın bu konuda umut vaad eden bir piyasa olduğu güvenine dayanıyor.   Sandcoin temsilcileri Londra’da, Robson-Kanu ve futbol sektöründekü üst düzey isimlerle bir araya geldi. Robson-Kanu, zaten...

İngiltere Premier Lig takımlarından West Bromwich Albion‘da ve Galler Milli Takımı’nda forma giyen Hal Robson-Kanu, Sandcoin projesinin yatırımcıları arasına katıldı. Görünüşe göre, ünlü futbolcu dijital para birimleri piyasasını yakından takip ediyor.

Sandcoin CEO’su Ruslan Pichugin’in aktardığına göre Robson-Kanu, Pichugin ile yaptığı telefon görüşmesinin ardından onu Londra’ya davet etti. Robson-Kanu’nun Sandcoin’e yatırım yapma niyeti, Rusya’nın bu konuda umut vaad eden bir piyasa olduğu güvenine dayanıyor.

 

Sandcoin temsilcileri Londra’da, Robson-Kanu ve futbol sektöründekü üst düzey isimlerle bir araya geldi. Robson-Kanu, zaten birkaç yıldır piyasaya yatırım yaptığını ifade etti.

Sandcoin projesindeki token’lar, gerçek sanayi sektöründeki varlıkları simgeliyor. Türkçe karşılığı “Kum” olan “Sand” kelimesinden anlaşılabileceği gibi ekip kum çıkaracak. Projenin kum ocağı, Moskova’ya 60 kilometre mesafede. Kum ocağınının merkezi çevre yolu inşaatına uzaklığı ise 10 kilometre. Madencilik, 100 hektardan fazla bir alanda yürütülecek.

Jeolojik analizlere göre ocağın potansiyeli en az 14.4 milyon metrekare kum. Ocakta madencilik faaliyetleri Mayıs 2018’de başlatılacak. Sandcoin ekibi, önümüzdeki iki yıl içerisinde kum üretimi için ikinci bir ocak inşa edecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl