HANetf CEO’su: Kripto sektörüne dönüş zamanı geldi

Avrupa’nın ilk bağımsız ETF platformu olan HANetf’in kurucu ortağı ve eş CEO’su Hector McNeil, zorlu bir yılın ardından kripto para piyasalarının 2023’e doğru nasıl göründüğü hakkında konuştu.

McNeil verdiği röportajda, 2022 yılında kripto para piyasalarında birçok kişinin yaşadığı zorlukları 1990’lardaki dot-com balonuyla karşılaştırarak 2023 yılında kripto para piyasaları için “tek yolun yukarı” olduğunu söyledi.

“Güçlü olan hayatta kalır”

FTX borsasının batışıyla tüm entrikaların yaşandığını söyleyen McNeil, büyük miktarda var olan özel sermaye kuruluşunun bu sektöre girdiğini ve genellikle bir piyasada kaldıraç azaltma olduğunda en güçlü olanın hayatta kaldığını ve şu anda da bunun yaşandığını hatırlattı.

Kripto ve teknoloji hisseleri tahmini

Kripto para piyasalarına ve teknoloji hisselerine para girişlerinin olacağını öngören McNeil, kendilerini borsa olarak adlandıran şirketlerle ilgili problem yaşadığını söylerken bunların Londra Borsası veya Deutsche Börse ile eş değere sahip olmadıklarını hatırlattı.

HANetf kurucu ortağı, ETP’ler veya ETF’lerle kripto alanına yatırım yapmanın önemine vurgu yaparak, “Düzenlenmiş bir piyasada düzenlenmiş bir broker aracılığıyla düzenlenmiş bir ürün satın almak önemli.” dedi.

“Volatilite var ama düzelecek”

Kurucu ortak ayrıca, “Hiç şüphesiz sektörde bir dalgalanma olduğunu düşünüyorum ama bu dalgalanmanın her zaman düzelecek bir şey olduğunu da biliyorum.” dedi.

“Sektöre dönüş zamanı geldi”

Kriptonun geleceğiyle ilgili birçok kişinin olumsuz görüşe sahip olduğunu söyleyen McNeil, sektöre dönüşün zamanının geldiğini kaydetti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl