Harmony (ONE) işlemleri, OKEx’te başladı

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx, Harmony’nin ONE token’ını spot piyasada listeledi.

ONE yatırma ve alım satım işlemleri, dün itibari ile, çekme işlemleri ise bugün başlatıldı.

ONE/USDT çiftiyle alım satımlara başlamak için OKEx’i ziyaret edin.

Harmony, merekziyetsiz uygulamalar için hızlı ve güvenli bir blok zinciri. Harmony’nin ana odak noktası ise ölçeklenebilirlik elde etmek. “Makineler, işlemler ve depolamayı her üç yönde doğrusal olarak ölçeklendirerek”, yalnızca node’ları değil, ağ olaylarını da küçük parçalara böler.

Harmony’nin ölçeklenebilirlik için uyguladığı bu işlem, Doğrulanabilir Rastlantısal İşlevler (Verifiable Random Functions) tarafından güvenli ve rastlantısal durum paylaşımı avantajı sağlar.

Harmony, Efektif Proof-of-Stake konsensüs mekanizması, merkezileştirmeyi daha da azaltmak için Pratik Bizans Hata Toleranslı (Practical Byzantine Fault Tolerant) konsensüs mekanizmalarını yenilerken, stake delegasyonunu, ödül birleştirmeyi ve double-sign slashing’i destekler.

Varlık adı: Harmony

Kısaltma: ONE

Toplam arz: 13.156.044.839

Dolaşımdaki arz: 11.577.201.975

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl