Haziran Ayında En Çok Dikkat Çeken Ön Satış Coin’leri

Sponsorlu

Kripto ön satışlarına katılmak, gelişmekte olan kripto para tokenlerinin ilk aşamalarında piyasaya girmek için kayda değer bir fırsat sunuyor.

Piyasa özellikle bilgili alıcılar için kazançlı fırsatlar ve riskler sunuyor. Kripto para sektörünün son birkaç yılda kaydettiği kayda değer büyüme ışığında, en uygun kripto para ön satışlarını incelemek için uygun bir dönemeç bulunuyor.

Öte yandan haziran ayı, kripto para dünyasında büyük bir hareketlilikle karşılandı. Özellikle yatırımcılar Wall Street Memes satın almak, AiDoge satın almak ve yPredict satın almak için harekete geçti. Bu yazıda, bu üç projeyi ve neden bu kadar popüler olduklarını inceleyeceğiz.

Haziran Ayında En Çok Dikkat Çeken Ön Satış Coin’leri

1. Wall Street Memes (WSM) – Topluluk destekli yeni meme token
2. AiDoge (AI) – Yapay zeka ile entegre meme coin
3. yPredict (YPRED) – Yapay zeka kripto fiyat tahmin platformu

1 – Wall Street Memes (WSM) – Topluluk Destekli Yeni Meme Token

İlk olarak Wall Street Memes’ten bahsedelim. Wall Street Memes, finans ve internet geyiği anlamına gelen meme dünyasını birleştiren bir proje. Bu platform, meme oluşturmak için yapay zeka (AI) kullanıyor. Wall Street Memes, kullanıcıların finansal pazar hakkında ne düşündüğünü ifade etmeleri için benzersiz bir yol sağlıyor. Kullanıcıların etkileşime giren ve platformda işlem gören meme’leri oluşturabildiği bu platformda, WSM tokeni, meme’leri oluşturmak ve almak için kullanılıyor.

Wall Street Memes (WSM) tokeni, 2023’teki meme coin çılgınlığının ortasında, Pepe gibi coin’lerle önceki fırsatları gözden kaçırmış olabilecek bireyler için bir olasılık sağlayarak kendi meme coin’ini tanıttı.

WSM, 2021 yılı boyunca Ethereum platformunda yarım saatten biraz fazla bir sürede 10.000 NFT satarak ün kazanan Wall St Bulls NFT ürün yelpazesinin geliştirilmesinden sorumlu kişilerden türetildi. Proje, çeşitli sosyal medya platformlarında bir milyondan fazla kişiden oluşan önemli bir takipçi kitlesi elde etti ve güçlü bir topluluk desteği temeli oluşturdu. Wall Street Memes, kullanıcı tabanını ödüllendirmek ve borsa likiditesini sağlamak için kalan tokenleri tahsis etmeyi amaçlıyor.

WSM projesi, ön satış etkinliğinde iki hafta içinde 5,6 milyon doların üzerinde bir meblağ elde ederek önemli bir destek topladı. Ön satış sayfasına göre an itibariyle 0,028 dolar karşılığında Wall Street Memes satın alınabiliyor ve sonraki aşamada tokenin fiyatının 0,0283 dolara yükseltileceği ifade ediliyor.

2 – AiDoge (AI) – Yapay Zeka ile Entegre Meme Coin

İkinci proje olan AiDoge, meme ve yapay zeka dünyasının kesişiminde yer alıyor. AiDoge, kullanıcıların metin istemleri sağlamasına ve bunları ilgili meme’lere dönüştürmesine olanak sağlayan AI teknolojisiyle güçlendirilmiş bir platform.

AiDoge satın alanlar yaklaşan lansman ile ilgili fazlasıyla heyecan içinde çünkü ön satış büyük ilgi ve beklenti topladı. Projenin ön satışı bir aydan biraz fazla bir süre içinde başarıyla tamamlandı ve toplam 14,9 milyon dolar toplandı. Ayrıca, 36 bin kişiyi aşan bir Twitter takipçisi topladı. Telegram grubunda da 20 binden fazla abonesi var.

AiDoge’un yaygın popülaritesine katkıda bulunan faktörlerden biri de diğer meme coin’lerden farklı olması. Bu özel kripto para, işlevsel özellikleri kapsayan ve dijital paralari alanında öne çıkan bir fenomen olan üretken yapay zekayı entegre eden bir meme coin olarak nitelendiriliyor.

AiDoge kullanarak meme üretmek için kullanıcıların platformun AI olarak gösterilen ERC-20 tokenine sahip olmaları gerekiyor. Bireyler, meme’lerin üretiminde kullanılabilecek kredileri temin etmek için AI tokeni kullanım seçeneğine sahip. Alternatif bir seçenek olarak, bireyler, meme üretmek için kredi şeklinde günlük ödüller almak amacıyla belirli bir miktarda AI tokeni yatırma olanağına sahip.

3 – yPredict (YPRED) – Yapay Zeka Kripto Fiyat Tahmin Platformu

Haziran ayında en çok dikkat çeken ön satış coinlerinden sonuncusu da ön satışı ve sunduğu yüksek teknolojili kripto para analitiği ile piyasa tartışmalarının ön saflarında yer alan yPredict projesi.

yPredict, yüksek kaliteli AI destekli kripto fiyat tahmin sistemi ile trading sektörü için bir oyun değiştirici olarak kabul edilen bir proje olarak konumlandırılıyor. Platform, yatırımcılara ve trader’lara AI destekli sinyaller, kırılmalar, örüntü tanıma gibi özelliklere erişim sağlayan keskin bir kripto araştırma ve alım satım platformu oluşturuyor​. Ypredict’in platformu, piyasa katılımcılarına yenilmez bir avantaj sağlamayı amaçlıyor​. Polygon blok zinciri üzerinde yayınlanan bir kripto tokeni olan YPRED, devrim niteliğindeki yPredict’in AI destekli ticaret platformunun ekonomik omurgasını oluşturuyor.

YPRED tokeni sahipleri, tokenlerini havuzlarda stake ederek aylık ödüllerden faydalanabiliyorlar​​. yPredict’in AI destekli trading platformu, ücretsiz, aktif ve profesyonel yatırımcılar olmak üzere üç seviyeli bir üyelik modeli üzerinde çalışıyor. Toplam token arzının yüzde 80’i halka açık ön satış sırasında sunulurken, tokenlerin diğer yüzde 20’si likidite (yüzde 10), hazine (yüzde 5) ve geliştirme (yüzde 5) için ayrıldı.

yPredict, 2023 sonunda Analitik, Repository ve Marketplace platformunun tam sürümünü başlatmayı planlıyor​​. AI benimsenmesinde artış yaşanırken yPredict satın almak isteyenlerin sayısı da artıyor. Öyle ki ön satışta şimdiye kadar 2,2 milyon doların üstünde fon toplandı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl