Hebys NFT Arama Motoru, HEBYS Token’ı piyasaya sürüyor: İlk IDO tarihi belli oldu

Hebys sponsorluğunda

Dünyanın ilk ve en kapsamlı arama motoru olan Hebys, kendi token’ı HEBYS’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Birçok launchpad platformuyla görüşmeler gerçekleştiren ve anlaşmalar sağlayan Hebys’in ilk IDO’su 15 Haziran Perşembe günü Gami Launchpad’de gerçekleşecek. Gami’nin ardından NFTB, Spores, DaoSpace, DaoStarter, GemPad, Matic ve Hebys’deki IDO etkinliklerinin de duyurulması bekleniyor. Ekip, tüm launchpad’ler için web sitesi üzerinde heyecan verici bir geri sayıma başladı.

Hebys CEO’su ve kurucu ortağı Mustafa El Aliwat, yaklaşan IDO ile ilgili olarak “2 senedir büyük bir ekiple üzerinde çalıştığımız ve ağustos 2022’den beri NFT dünyasına hizmete açtığımız Hebys, artık tüm dünyadan günde onbinlerce kullanıcının ziyaret ettiği bir platforma dönüştü. Platformumuzdaki hizmetlere talebin çoğalmasıyla da yerel tokenimiz Hebys’i çıkarmanın vaktinin geldiğine, çok güvendiğimiz ve inandığımız Gami World ile de ilk arzı yapmaya karar verdik. Tüm kripto yatırımcılarını, NFT dünyasının Google’ı Hebys’e katılmaya davet ediyoruz.” dedi.

Beş büyük blok zincirini destekliyor

Hebys, beş büyük blok zinciri, NFT pazar yerleri ve metaverse platformlarındaki tüm NFT’leri toplayarak gerçek zamanlı olarak takip ediyor. Hebys, kapsamlı bir NFT arama motoru olmasının yanı sıra, NFT’lerin üretilmesi, alım satımının yapılması ve analiz edilmesi için güvenilir bir NFT pazar yeri olarak da çalışıyor. Kullanıcılar, Hebys aracılığıyla NFT Launchpad, alım-satım ve portföy yönetimi gibi çeşitli imkanlara erişebiliyorlar.

NFT’ler için “Google Arama” ekranı

Hebys, bugün itibari ile Ethereum, BNB Chain, Polygon, Avalanche ve Fantom blok zincirlerini destekliyor. NFT ekosistemine ilgi duyan herkes, çoklu zincir yeteneklerinin yanı sıra Hebys’in kullanıcı dostu ve güvenilir veri analizi özelliklerinden de yararlanabiliyor. Filtreleme, sıralama ve sınıflandırma gibi araçlar sayesinde Hebys, NFT’ler için bir “Google Arama” ekranı gibi işlev görüyor.

Aşağıda da kısaca listelenen özellikleri ışığında Hebys, küresel ölçekte tüm meraklıların NFT ekosistemini basit bir şekilde keşfetmesine, NFT’ler oluşturmasına ve alım satımını yapmasına olanak sağlayarak NFT yaşam döngüsünü güçlendirmeyi amaçlıyor:

  • Dünyanın ilk ve en kapsamlı NFT arama motoru.
  • Çoklu zincir altyapısına sahip bir NFT pazar yeri.
  • Mevcut NFT platformlarının karmaşıklığından muzdarip olan tüm koleksiyonerler ve geliştiriciler için güvenilir bir çözüm alanı.
  • NFT ekosistemine ilgi duyan herkesin NFT’lere dair tüm imkanlara tek bir platformda erişebileceği, kullanıcı dostu ve eğlenceli bir uğrak yeri.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl