Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

TradeSanta ve HitBTC ile alım satımda hiç komisyon ödemeyin

HitBTC ile otomatik kripto para alım satımı için hazırlanan bulut tabanlı yazılım TradeSanta, kullanıcıların %0 işlem ücretiyle alım satım yapmalarını sağlamak için ortaklık kurdu.

2013 yılında faaliyete geçen ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan HitBTC ile otomatik kripto para alım satımı için hazırlanan bulut tabanlı yazılım TradeSanta, kullanıcıların %0 işlem ücretiyle alım satım yapmalarını sağlamak için ortaklık kurdu.

Bu avantajlı tekliften yararlanabilmek için TradeSanta‘nın internet sitesine girip aylık 20 dolar karşılığında HitBTC Promo pakedini satın almanız gerekiyor. Kullanıcılar, bu planla 50’ye kadar bot oluşturup kullanabilir, sınırsız sayıda parite ve stratejiden yararlanabilir ve en önemlisi HitBTC’de hiç komisyon ödemeden piyasa alıcı (taker) ve piyasa yapıcı (maker) işlemler gerçekleştirebilirler.

HitBTC’de işlem yapan kullanıcılar, %0.1 ve %0.2 aralığında değişen komisyon oranları ödüyorlar. Kimlik doğrulamalarını yapan kullanıcılar için bu oran hacim 1 BTC’den az veya eşitse %0.07’den başlıyor. Hacmi 10 BTC’den az veya eşit olanlar ise %0.06 ila %0.07 aralığında değişen komisyonlar ödüyorlar. Eğer hacminiz 100 BTC’den az ya da eşitse bu sefer ödeyeceğiniz komisyon miktarı %0.05’e kadar geriliyor.

Öte yandan HitBTC ve TradeSanta arasındaki ortaklık sayesinde kullanıcılar yalnızca borsada komisyonsuz alım satım yapmıyor, ayrıca alım satım botlarının işlevselliğinden de yararlanıyorlar.

TradeSanta’nın alım satım botları çeşitli avantajlar sunuyor. 7/24 çok sayıda emri uygulamaya koyabilir, duygulara yer olmayacak şekilde fırsatlar yakalayabilirler.

HitBTC, en eski ve en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri. 800’den fazla pariteye ve 500’ün üzerinde spot enstrüman desteğiyle sektördeki en büyük spot piyasa platformu.

Şimdi şirketler, iki güçlü enstrümanın bir araya gelmesiyle trader’lara katkıda bulunulacağı umuduyla ortak oldular.

Herhangi bir sorunuz veya programla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen TradeSanta desteğine başvurun.

Diğer fırsatarla ilgili anında bilgilendirilmek için TradeSanta ve HitBTC‘nin Telegram gruplarına katılın.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl