Huawei’in paylaştığı DeFi projesi Defactor 24 saatte yüzde 530 arttı

Çin merkezli uluslararası dev teknoloji şirketi Huawei'in, DeFİ projesi Defactor için bir tanıtım videosu yayınlaması, proje token'ında müthiş bir yükseliş yaşanmasını sağladı.

Son yıllarda ABD’den dışlanmış olsa da, dünya çapındaki konumunu koruyan Huawei şirketinin paylaştığı merkeziyetsiz finans videosu projenin fiyatına da olumlu etki yaptı. Şirketin, DeFi projesi Defactor için bir tanıtım videosu yapması ve yayımlaması, proje token’ı olan FACTR’da 24 saatte %530’luk bir yükseliş getirdi.

13 günde 25 bin dolar kâr eden gizemli hesap…

Şu anda sadece Uniswap’ta alınıp satılabilen ve hiçbir merkezi borsada olmayan FACTR, yaklaşık 0.21 dolardan işlem görüyor. Son bir aydaki yükseliş oranı ise %3000’in üzerinde… Sadece 13 gün önce oluşturulan ve açılır açılmaz 200 bin adet FACTR token’ı alan bir hesap ise bugünkü yükselişin ardından neredeyse tüm token’ları sattı ve kısa süre içerisinde 25 bin dolarlık kâr elde etti.

Huawei’in Twitter hesabından projeyle ilgili paylaşılan mesajda Defactor’un geleneksel finans ile yeni DeFi dünyasını birbirine bağladığı ve Huawei’in de bu projeyle ilgili İrlanda’da bir programı olduğu belirtiliyor.

 

 

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl