Huobi, blok zinciri endüstrisini desteklemek için Busan şehri ile anlaşma imzaladı

Huobi Global ve Huobi Kore, bugün Busan Metropolitan Şehri hükümeti ile bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladığını duyurdu. Anlaşmaya göre Huobi Global ve Huobi Kore, blok zinciri endüstrisini geliştirmek için şehirle yakın bir şekilde çalışacak ve küresel bir dijital varlık merkezi olma vizyonunu destekleyecek. Ortaklık, Busan Dijital Para Birimi Borsası için Ar-Ge, teknoloji ve finansal destek sağlanmasının yanı sıra Busan yerel borsası için küresel blok zinciri yeteneklerinin işe alınmasını da kapsıyor.

Huobi, geçen yıl Kore Finansal Hizmetler Komisyonu tarafından düzenlenen lisans kapsamında, 2019’dan beri Güney Kore’de yerel bir ofis aracılığıyla faaliyet gösteriyor. Bu, Huobi’yi Kore’de fiziksel varlığı olan ve Busan Metropolitan şehri hükümetiyle blok zinciri geliştirmede iş birliği yapan ilk dijital varlık borsası yapıyor.

Huobi’nin Kore’deki operasyonel deneyimi ve yerel pazara ilişkin anlayışı, bölgedeki kullanıcılara birinci sınıf hizmetler sunma konusundaki güçlü sicili ile birleştiğinde Busan’a sağlam bir blok zinciri ekosistemi oluşturmasında yardımcı olma konusunda belirgin bir avantaj sağlayacak. Kore blok zinciri endüstrisi ile yakın bağları sayesinde, kendi blok zinciri işinin geliştirilmesinde büyük yerel gruplarla güçlü ilişkiler geliştiren Huobi Kore, karşılıklı faydaları vurgulayan bir yaklaşımla Kore’deki diğer şirketlerle yenilikçi iş girişimlerini de araştırdı.

Blok zinciri teknolojisinin uygulanmasında öncü ve endüstri lideri olan Huobi, en başından bu yana blok zinciri altyapısı oluşturmaya uzun süredir devam ediyor. Bu güne kadar önde gelen birçok blok zinciri projesine yatırım yapan Huobi, dijital ekonomideki önemli zorlukları ele almak için yüksek potansiyele sahip proje ekipleriyle aktif bir şekilde çalışabilmek için anlaşmalarını sürdürüyor. Çeşitli endüstrileri hedefleyen blok zinciri uygulamaları ve hizmetleri sunarak tek noktadan tüm ihtiyaçları karşılayan bir platform olan Huobi, blok zinciri endüstrisinin gelişimini yönlendirmeye odaklanıyor ve blok zincirin tüm yaşam döngüsü boyunca profesyonel hizmetler sunmak için Huobi Araştırma Enstitüsü ve Huobi Akademisi’nin birleşik uzmanlığından yararlanıyor.

Huobi Kore CEO’su Junyong Choi, “Busan şehrini küresel bir dijital varlık merkezine dönüştürmek için çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Busan’ın inovasyonu ve büyümeyi teşvik etmek için güçlü niteliklere sahip olduğuna inanıyoruz ve blok zinciri teknolojilerine olan inancını paylaşıyoruz. Geleneksel endüstrileri dönüştürebilir ve fayda sağlayabiliriz. Şehirde ve bölgede blok zincirinin benimsenmesini artırmak için uzmanlığımızdan ve deneyimimizden yararlanmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Busan Belediye Başkanı Heong-Joon Park, “Busan şehri, blok zinciri ekosistemimizin büyümesini teşvik etmek için Huobi ile ortaklık yapmaktan memnuniyet duyuyor. Blok zinciri regülasyonlarından arındırılmış bir bölge olarak Busan, dünyanın dört bir yanından birçok blok zinciri şirketini kendine çekerek, en son dijital finansal teknolojileri geliştirmek için elverişli bir ortam sunuyor. Umarım Huobi, şehrimize daha fazla blok zinciri yeteneği çekebilmemiz için Busan’ın güçlü ortamı ve dijital finans desteği hakkındaki sözleri yayacaktır” dedi.

Taahhüdünü güçlendirmek için Huobi Kore, 27 Ekim’de başlayacak olan Busan Blockchain Week 2022’nin de ana sponsoru olacak. Huobi Kore, potansiyel ortaklarını standında kendisiyle bağlantı kurmaya davet ediyor. İlgilenen ortak yatırımcılar ayrıca [email protected] ile iletişime geçebilir ve tokenlerini listelemekle ilgilenen proje tarafları daha fazla bilgi için [email protected] ile iletişime geçebilir.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl