Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Çinli kripto para birimi borsası Huobi’nin hamlesi, ETC’yi uçurdu

Çinli kripto para birimi borsalarından Huobi, sürpriz bir açıklama yaparak, Ethereum Classic için al-sat işlemlerini açacağını duyurdu. Borsa, duyurusunda, Ethereum Classic için yatırım ve çekme işlemlerinin 12 Temmuz 2017 TSİ 07.00’den, al-sat işlemlerinin ise 13 Temmuz 2017 TSİ 07.00’den itibaren aktif olacağını belirtti. Borsa, 21 Temmuz’a kadar ETC işlemleri yapacaklar için çeşitli kampanyalar düzenleyeceklerini açıkladı. Buna göre, 12 Temmuz ile 19 Temmuz tarihleri arasında sisteme 50 ETC’den daha fazla yatıranlar ETC bonusu kazanacak. Yine 12 Temmuz ile 19 Temmuz tarihleri...

Çinli kripto para birimi borsalarından Huobi, sürpriz bir açıklama yaparak, Ethereum Classic için al-sat işlemlerini açacağını duyurdu. Borsa, duyurusunda, Ethereum Classic için yatırım ve çekme işlemlerinin 12 Temmuz 2017 TSİ 07.00’den, al-sat işlemlerinin ise 13 Temmuz 2017 TSİ 07.00’den itibaren aktif olacağını belirtti.

Borsa, 21 Temmuz’a kadar ETC işlemleri yapacaklar için çeşitli kampanyalar düzenleyeceklerini açıkladı.

Buna göre, 12 Temmuz ile 19 Temmuz tarihleri arasında sisteme 50 ETC’den daha fazla yatıranlar ETC bonusu kazanacak.

Yine 12 Temmuz ile 19 Temmuz tarihleri arasında Bitcoin ya da Litecoin’le ETC arasında al-sat yapanlar, komisyon ödemeyecek.

13 Temmuz ile 16 Temmuz arasında 50 ETC’den daha fazla yatıranlar hariç olmak üzere diğer tüm ETC işlemlerinden sadece yüzde 0.01 komisyon alınacak.

16 Temmuz ile 21 Temmuz arasında ise ETC işlemlerinden yüzde 0.05 komisyon alınacak.

Bugüne kadar Uzak Doğu borsalarının hızlı bir şekilde art arda sistemlerine Ethereum ve Ethereum Classic’i eklemeleriyle bu para birimlerinin değeri de aynı oranda yükseldi.

ETC, yüzde 26 değerlendi

Son olarak Huobi’nin bu hamlesi de Ethereum Classic’in değerine doğrudan etki etti. Coinmarketcap.com verilerine göre ETC, bir günde yüzde 26 oranında değerlenerek 18.90$’a yükseldi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. turkdream Cevapla

    etc şuanda emekleme zamanında olduğunu düşünmekteyim yakın gelecekte etc ethereumu geçebilir