Justin Sun etkisi: Huobi, Poloniex ile ortaklık kurdu

Justin Sun'ın danışma kuruluna girdiği Huobi borsası, yine Justin Sun'ın sahibi olduğu Poloniex borsasıyla stratejik ortaklık kurduğunu açıkladı.

Son dönemde yaptığı atılımlrla dikkat çeken Huobi borsası, şimdi de Poloniex borsasıyla stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu. Huobi’den yapılan açıklamada, “İki borsa, HT ekosistemini geliştirme, proje bağlantıları kurma, likidite paylaşımı yapma ve küresel uyumluluk da dahil olmak üzere birçok iş alanında kademeli olarak işbirliği yapacaktır” denildi.

Huobi Danışma Kurulu ayrıca Aralık ayından itibaren, her ay, Poloniex üzerinde geliştirilen projeleri inceleyecek. Burada iyi performans gösteren projelerin direkt olarak Huobi’de listelenmelerinin de önü açılacak.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde isminden “Global” kelimesini çıkaran ve yeniden markalaşmaya giden Huobi, erken dönem projelerini listeleyeceğini ve bu sayede kullanıcılarının birçok projeye erkenden yatırım yapma şansını elde edebileceğini belirtmişti.

Huobi’den dün yapılan açıklamada da Karayip bölgesindeki adalara ait olacak ve TRON blok zinciri üzerinde çıkarılacak bir token ihraç edileceği duyurulmuştu.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl