Kore Ethereum’u ICON’daki artış yüzde 50’ye dayandı

Bugünün erken saatlerinde ICON (ICX) Güney Kore'nin en büyük borsası Bithumb'da listelenmeye başladı. Bu haberle birlikte fiyat hızlı bir şekilde yükseldi.

Birçok spekülatör ve destekçilerinin gözünde ICON bir uyuyan dev. Bugünün erken saatlerinde ICON (ICX) Güney Kore’nin en büyük borsası Bithumb’da listelenmeye başladı. Listelemenin ardından hızlı bir şekilde yükselen ICX, 2.75$ seviyesinden yaklaşık yüzde 50’lik bir artışla 3.6$’ın üzerine çıktı.

Bithumb, listelemeye ek olarak 6 Nisan’da borsadaki her kullanıcıya havadan ICX vereceğini açıkladı. Hesabın kaç yıllık olduğuna bağlı olarak kullanıcılar 2 ila 20 arasında ICX alacaklar. Bu arada Kore Ethereum‘u olarak sıkça anılan ICX’in bir Kore borsasında ilk kez yer alacak olması da şaşırtıcı.

Bu durum, ICX için önemli bir dönüm noktası olsa da ICX şu anda yalnızca Bithumb‘ın yeni borsası Bithumb Pro üzerinde kullanılabiliyor. ICX, ana Bithumb borsasında da başlatıldığında daha fazla Koreli tüccarın ICX’e akın edebileceği düşünülebilir ve bu sayede ICX için ikinci bir yukarı yönlü dalgalanma görülebilir.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl