Icrypex “Blokzincir, Kripto Paralar Bitcoin” kitabına sponsor oldu

icrypex

Basın bülteni

Icrypex, Blokzincir, Kripto Paralar, Bitcoin: Satoshi Dünyayı Değiştiriyor Kitabına Sponsor olarak finansal okuryazarlığa desteğini gösterdi.

Kripto finans sektörü ilerleyen teknolojiyle birlikte durmadan büyüyen bir alan haline gelmeye devam ediyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de popülaritesi giderek artan ve başta Bitcoin, Ethereum gibi kripto paraları içinde konumlandıran kripto para piyasası, gerek ulusal gerekse uluslararası alanda çoğu kitlenin ilgisini çekiyor.

Bu durumu göz önünde bulunduran Icrypex, kripto para sektörü için farkındalık yaratmak adına Dr. Vedat Güven ve Erkin Şahinöz’ün kaleme aldığı “Blokzincir, Kripto Paralar, Bitcoin: Satoshi Dünyayı Değiştiriyor” kitabının son baskısına sponsor oldu.

Borsa, kripto para kullanıcılarının bilinçlenmesi amacıyla yaptığı bu hamle ile söz konusu kitabı yatırımcılarına hediye edecek.

Icrypex hakkında

Icrypex kripto para borsası, tüm donanımlarını finansal ürünlere yönelik geliştirmiş Türk kripto para borsasıdır. 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Icrypex, Türkiye’nin ilk kurumsal yapıya sahip kripto para borsasını yaratarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı öncelikli amaç ediniyor.

Yatırımcıların daha kaliteli, hızlı ve düşük maliyetli kripto para ve Bitcoin alım satımı yapabilmesine öncülük etmek için yola çıkan Icrypex, bugün dijital para piyasasında hızlı, güvenli ve hatasız hizmet veren, ürün geliştirmede yenilikçi bakış açısına sahip nadir kripto para borsalarındandır.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl