Meme coin furyasının son durağı IMARO oldu

Kripto para piyasasındaki meme coin furyasının son durağı, IMARO oldu. Yerel seçimlerin ardından Solana blok zincirinde Metin Redjepi ve ekibi tarafından piyasaya sürülen IMARO, kısa sürede binlerce yatırımcıya ve milyonlarca dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Başlangıcını 31 Mart akşamı 0.00002310 dolar ile yapan IMARO, 35 kattan fazla artışla 0.081 doları aştı. Piyasa değeri de 8 milyon doların üzerine çıktı. Öte yandan meme coin’lerin doğasındaki yüksek volatiliteden IMARO da payına düşeni aldı. Kısa sürede büyük bir yükseliş kaydeden IMARO, zirve seviyesinden bu yana yüzde 40 oranında geri çekildi.

Birkaç günde önemli bir topluluk gücüne ulaşan IMARO, merkezi borsalarda da listelenmeye başladı. Coinstore, IMARO’yu listeleyen ilk kripto para borsası oldu.

Yerli meme coin, elde ettiği başarıyla birlikte sosyal sorumluluk çalışmaları da yürütüyor. Proje, topluluk adına İBB’nin Askıda Fatura kampanyası ve Ahbap’a 25’er bin TL bağış yaptı.

IMARO’nun Ekrem İmamoğlu ile bir ilgisi ise bulunmuyor.

Kripto paralar, halihazırda riskli yatırımlarken meme coin’ler daha büyük oranda risk içeriyor. Uzmanlar, meme coin’lere yatırım yapılırken dikkatli olunması gerektiği ve muhtemel bir yatırımın sıfırlanma ihtimali bulunduğu konusunda uyarıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Caner kurtisevic Yanıtla

    Selam ben imaro coin satin almak istiyorum fiyati nedir