IOTA, Hannover Messe’ye saatler kala 2 doları geçti

Etkileyici bir haftayı geride bırakmak üzere olan IOTA'da dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan Hannover Messe'ye saatler kala güçlü bir yükseliş eğilimi var.

Tüm kripto paralar için oldukça ilginç bir haftayı geride bırakıyoruz. Pozitif momentumla birliktre kripto para yatırımcılarının genel hissiyatı iki hafta öncesine göre çok daha olumlu. Etkileyici bir haftayı geride bırakmak üzere olan IOTA’da güçlü bir yükseliş eğilimi var.

1.6 dolardan işlem gören IOTA, bugün geldiğimiz noktada 2 doların üzerinde seyrediyor. Son 24 saatte bu yükseliş yüzde 9’luk bir değer artışıyla gerçekleşti. Bununla birlikte IOTA’daki bu momentumun ne kadar daha yerinde kalacağı belirsiz.

Öte yandan IOTA‘da hacim verileri, mevcut fiyat eğiliminin devam etmesi için yeterli gibi görünse de sınırda dolaşıyor. Son 24 saatteki 87 milyon dolarlık hacim, bir noktada piyasa düzeltmesine kolayca yol açabilir.

Bu arada IOTA, Almanya’da düzenlenen dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan Hannover Messe’de yarın görücüye çıkıyor. Büyük teknoloji şirketlerinden bazıları, standlarında IOTA’nın kullanım örneklerini sergileyecekler. Fiyattaki pozitif hareketin etkilerinden birinin de bu olduğu söylenebilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl