IOTA Vakfı’na otomobil devi Volkswagen’den üst düzey katılım

Otomobil devi Volkswagen'de teknoloji direktörü olarak çalışan Johann Jungwirth'in IOTA Vakfı'na katıldığı resmen duyuruldu.

Daha önce Apple ve Volkswagen şirketlerinde üst düzey görevlerde bulunan ve son olarak Avrupa’nın en büyük otomobil üreticisi Volkswagen’de teknoloji direktörü olarak çalışan Johann Jungwirth, IOTA Vakfı’na katıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan IOTA‘nın kurucusu David Sønstebø şunları söyledi:

“Volkswagen’in Baş Dijital Sorumlusu Johann Jungwirth’in IOTA Vakfı’na katıldığını onaylayabiliriz. Her iki kuruluşa da hizmet verecek, deneyim ve uzmanlığıyla bize yardımcı olacak. Bu ilişki ve Volkswagen’le kısa süre içerisinde yapacağımız diğer planlarla ilgili daha fazla detay gelecek…”

Bosch da hatırı sayılır miktarda IOTA almıştı

IOTA ile ilgili olarak son günlerde önemli gelişmeler yaşanıyor. Vakıf, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Bosch grubunun kurumsal girişim sermayesi şirketi olan Robert Bosch Venture Capital’in önemli bir miktar IOTA satın aldığını duyurmuştu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. ahmet Yanıtla

    devletler hergün bir kutu mermi boşaltıyor kiripto paralara.. öbür yandan hepsi pastadan pay aparma peşinde..allah bizim gibi enayi yatırımcılara yardım etsin

  2. Crypto-toto Yanıtla

    Volkswagen mi olacaktı acaba?