İstanbul Blockchain Women Platformu’ndan Kadınlar Günü’ne özel meet-up

İstanbul Blockchain Women Platformu Kadınlar Günü Özel Meet-Up’ı birbirinden özel konuklarla 9 Mart’ta gerçekleşecek.

İstanbul Blockchain Women, özel konuklarıyla yapılacak keyifli söyleşilerle bu günü kutlamaya herkesi davet ediyor. Dernekleşme süreçlerinde sona gelen platform, bu müjdeli haberin ön paylaşımını da yapacak.

İlk oturumda Workinton Lab-Ürün Yöneticisi Recep İlkbahar, IBM Türkiye Takım Liderleri’nden Müge Özkan’ı ağırlayacak. Kadın olarak kurumsal hayata dair izlenimlerin paylaşılacağı söyleşide, blok zinciri teknolojisinin şirketler nezdindeki uygulamaları, yapılan çalışmalar ve gelişim alanları da aktarılacak.

İkinci oturumda Istanbul Blockchain Women Kurucu Ortağı Başak Burcu Yiğit, MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş’in doktora tez konusu “Kurumsal Hayatta Cinsiyetçi Söylemler” ‘i tartışacak; kadınların toplumda var olma çabası, kadın yönetici olmak konularında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek ve “Kadın, kendi adını kendi koymalı” diyecekler.

Üçüncü oturumda ise samimi ve eğlenceli bir sunum bizleri bekliyor. SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. Kurucu Ortağı Ali Perşembe’nin, Bitcoin ile alakalı keyifli izlenimlerini derlediği “Light Side of Bitcoin” başlıklı sunumunu ile günümüzü noktalayacağız.

Yazılımcılara, blockchain meraklılarına ve teknolojiyi yakından takip eden kadın ve erkeklerin katılımına açık olan buluşma saat 18.00’da Levent Workinton’da gerçekleşecek.

Eventbrite Kayıt linki: http://bit.ly/2vNLLbA

Istanbul Blockchain Women platformunun faaliyetlerinden haberdar olmak için aşağıdaki sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz:

Website: https://istanbulblockchainwomen.org/
Instagram: @istanbulblockchainwomen
Twitter: @istbcw
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/istanbul-blockchain-women/

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl