Jim Cramer’dan ters-ETF tepkisi: Bitcoin ile çiftlik Ethereum’la tekne aldım

ABD'li finans yorumcusu Jim Cramer, yorumlarının tersine işlem açılacak olan ETF hakkında tweet attı ve kendisiyle dalga geçenlere cevap verdi. Cramer, "Bitcoin'deki kazançlarımla çiftlik Ethereum kârımla ise tekne aldım." dedi.

ABD’li finans kanalı CNBC’de Mad Money adlı programı sunan Jim Cramer, yorumlarının tersine işlem açacak olan bir ETF çıkarılma talebi üzerine bugün öğle saatlerinde bir tweet attı.

42 yıllık tecrübesinin sorgulanamayacağını ve bunun kripto paralar için de geçerli olduğunu belirten Cramer şunları söyledi:

“Kripto paralar için de aynısı geçerli. Bitcoin’den elde ettiğim kazançlarımla çiftlik, Ethereum’dakilerle ise tekne aldım. Hepsi resmi olarak da beyan edildi. Her şey açık. Evet, benim görüşlerimin tersine yatırım yapmanızı istiyorum. 42 yıl boyunca bu işleri yapıp da her yıl para kaybedilmez”

Bilindiği üzere dün ABD merkezli bir danışmanlık firması olan Tuttle Capital Management, Inverse Cramer ETF (SJIM) ve Long Cramer ETF (LJIM) adındaki iki adet borsa yatırım fonunu başlatmak için SEC’ye başvuruda bulunmuştu. Bu ETF’lerden SJIM, Cramer’ın yaptığı yatırım yorumlarının tersine doğru hareket etme prensibiyle çalışacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl