Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Wikipedia’nın kurucusu Jimmy Wales’den ICO uyarısı

Dijital para birimleri dünyasında popülaritesi her geçen gün artan ve popülaritesi arttıkça da tartışmaların odağında yer alan ICO’lar hakkında son olarak Wikipedia‘nın kurucusu Jimmy Wales konuştu. Dijital para birimlerine verdiği destekle bilinen Wales, ICO’lar hakkında uyardı. Wales, CNBC’deki röportajında, “Bana göre piyasada tamamen dolandırıcılık ürünü olan birçok ICO var. İnsanlar bu konuda oldukça dikkatli olmalı.” ifadesini kullandı.   Wales ayrıca, Blockchain teknolojisinin “süper ilginç” bir teknoloji olduğunu söyledi ve uzun bir süre hayatta kalacağını belirtti. ICO konusunda Jimmy Wales‘in yanı...

Dijital para birimleri dünyasında popülaritesi her geçen gün artan ve popülaritesi arttıkça da tartışmaların odağında yer alan ICO’lar hakkında son olarak Wikipedia‘nın kurucusu Jimmy Wales konuştu.

Dijital para birimlerine verdiği destekle bilinen Wales, ICO’lar hakkında uyardı. Wales, CNBC’deki röportajında, “Bana göre piyasada tamamen dolandırıcılık ürünü olan birçok ICO var. İnsanlar bu konuda oldukça dikkatli olmalı.” ifadesini kullandı.

 

Wales ayrıca, Blockchain teknolojisinin “süper ilginç” bir teknoloji olduğunu söyledi ve uzun bir süre hayatta kalacağını belirtti.

ICO konusunda Jimmy Wales‘in yanı sıra pek çok önemli isimden sık sık uyarılar geliyor. Devletler de vatandaşlarını koruma gerekçesiyle ICO’larla ilgili önemli tedbirler alıyorlar.

Çin ve Güney Kore gibi ülkelerden ICO’ların yasaklandığı haberleri gelirken dünyanın batı tarafındaki Avrupa Merkez Bankası da bu ülkelerle benzer adımlar atmak üzere çalışma halinde.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl