Joe Biden “Lazer göz” paylaştı, Bitcoin topluluğu heyecanlandı

Bitcoin 50 bin dolar yolunda ilerlerken ABD başkanı Joe Biden'ın yaptığı sosyal medya paylaşımı da en büyük kripto para yatırımcılarını heyecanlandırdı. Yeniden ABD başkanlığını isteyen Biden, Bitcoin topluluğunun bilinen simgesi "Lazer göz" paylaşımı yaptı ancak buradaki amaç farklıydı.

ABD, yavaş yavaş 2024 yılının kasım ayındaki başkanlık seçimlerine hazırlanırken, şu anda da başkan olan Joe Biden’ın “Lazer göz” paylaşımı dikkat çekti.

Biden, (TSİ) sabah saatlerinde, Bitcoin topluluğunun kullandığı “Lazer göz” ile değiştirilmiş bir görselini paylaştı ve “Tam da çizdiğimiz gibi…” yazdı.

Aslında Cumhuriyetçilerle dalga geçti

Ancak Biden’ın paylaşımı Bitcoin ile ilgili değil, kendisinin 2024 seçimlerinde başarılı olacağını iddia ettiği ve taraftarlarının düzenli olarak paylaştığı “Dark Brandon” adlı “meme” ile ilgiliydi. Biden paylaşımını Kansas City Chiefs’in Super Bowl’u kazanmasının ardından yaptı. Aslında Biden’ın bu paylaşımı yapma sebebi, bazı Cumhuriyetçi kanada yakın olan yorumcuların, Biden’ın ünlü şarkıcı Taylor Swift’i Demokratalra yakın bir “araç” olarak kullanma iddialarıydı.

Biden da aslında bu paylaşımıyla, Taylor Swift’in erkek arkadaşı olan Travis Kelce’in oynadığı Kansas City Chiefs’in Super Bowl’u kazanmasının kendisi ve Swift tarafından sağlanmış olduğunu ironik bir şekilde söyleyerek, Cumhuriyetçi kanatla dalga geçti.

Biden taraftarları genelde Biden’ın ışıltılı gözlü fotoğrafalrını, onun politik başarılarını göstermek için kullanıyorlar.

Bu detaylara hakim olmayan Bitcoin’ciler ise Biden’ın tweet’inin altını mesaj yağmuruna tuttular.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl