Justin Sun açıkladı: On milyonlarca HT token tutuyorum

TRON kurucusu Justin Sun, görüntülü olarak bağlandığı programda yine ilginç açıklamalarda bulundu ve elinde on milyonlarca Huobi token olduğunu söyledi. "Kendimi dünyadaki en büyük HT token sahiplerinden biri olarak görüyorum" diyen Sun, bu token'ı ayrıca 2013 yılından bu yana da biriktirdiğini belirtti.

2017 boğa sezonuna yaptığı birçok açıklamayla damga vuran Justin Sun 2021 boğa sezonunu sessiz geçirse de, son dönemde yine kendini yatırımcılara hatırlatmayı başarıyor.

Sun, Huobi’nin danışma kuruluna girmesi ve Dominik Cumhuriyeti’nin TRON blok zincirini resmi zincir olarak kabul etmesiyle adını bir şekilde duyururken son açıklaması ise ses getirdi.

“On milyonlarca HT token’ım var”

Geçtiğimiz günlerde Huobi borsasının danışma kuruluna giren ancak borsadan hisse alıp almadığı bilinmeyen Sun, Bloomberg TV’de kendisine sorulan Huobi borsasındaki yeni göreviyle ilgili şunları söyledi:

“İlk olarak lunu söylemeliyim ki ben sadece 5 gündür Huobi’nin danışma kurulundayım. Henüz ekiple yeni bir tanışma hali içindeyiz. Şirket için gelecek plânlarımız tabii ki var. HT token konusunda da plânlarımız var. Bu token sistemin merkezindeki en büyük değer… Huobi’yi en önemli borsalardan biri yapmak istiyorsak HT token’ı daha da ileriye götürmeliyiz. Aslında ben danışman olmadan önce de HT token alıyordum. On milyonlarca adet HT token2ım var diyebilirim. Huobi 2013’te ilk kurulduğunda bile HT token biriktirmeye başlamıştım. Dünyadaki en çok HT token tutan kişilerden biri benim muhtemelen…”

“Çin ekonomi politikalarını değiştirecek. Kriptolar geri gelebilir”

HT token dışında Huobi olarak amaçlarının küresel dünyaya daha çok açılmak olduğunu da belirten Sun, Çin’in kripto para yasaklarını kaldıracağı konusunda iyimser olduğunu da belirten Sun şu ifadeleri kullandı:

“HT token bizim için çok önemli ancak ikinci bir konu da küreselleşme adımlarımızın devam etmesi olacaktır. Hatta Çin’e geri dönmeyi de düşünüyoruz. Ben bu konuda iyimserim. Çin yönetim aklında değişiklikler olacak. Önümüzdeki aylarda bunu göreceğiz. Ben Çin’e de geri döneceğimizi düşünüyorum. Ekonomi politikalarındaki değişikliklerin ardından kripto paralar Çin’e geri dönebilir”

Son 1 haftada yüzde 80 oranında artış yaşayan HT token Sun’ın açıklamalarının ardından da yükselişe geçti ve yüzde 10’luk bir yukarı çıkış yakaladı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl