25 Temmuz’daki Justin Sun & Warren Buffett yemeği iptal oldu

Justin Sun'un, Warren Buffett ile 25 Temmuz'da yiyeceği özel yemek, Sun'un hastalanması üzerine iptal edildi. Yemek, ileri bir tarihte tekrar planlanacak.

Tron’un kurucusu Justin Sun’un milyarder yatırımcı Warren Buffett ile 25 Temmuz’daki merakla beklenen yemeği, iptal edildi. Tron Vakfı tarafından yapılan açıklamada Sun’un böbrek taşları nedeniyle hastaneye yattığı ve bundan dolayı tarafların daha sonraki bir tarihte yeniden planalamak üzere anlaştığı belirtildi.

Normal şartlarda iki gün sonra gerçekleşecek olan yemek için Sun, tam 4.6 milyon dolar ödemişti ve bu yemekte Buffett ile kripto para piyasasının önemli isimlerini bir araya getirmeyi amaçlıyordu.

Düne kadar katılması kesinleşen isimler Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, kripto para borsası Poloniex’in ana şirketi Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire, Huobi’den Chris Lee, eToro’dan Yoni Assia ve Binance Charity’den Helen Hai’ydi.

Buffett’ın geçmişte Bitcoin’le ilgili yaptığı sert eleştiriler düşünüldüğünde buluşmanın ilginç olacağı tahmin ediliyordu. Ayrıca her yıl New York’ta yenen yemek bu yıl ilk kez Silikon Vadisi’ne taşınmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl