Justin Sun FTX’in alt şirketlerini inceliyor: Teker teker bakıyoruz

TRON kurucusu ve Huobi borsası danışma kurulu üyesi Justin Sun, FTX'e bağlı olan şirketleri incelediklerini ve bunlardan bazılarını satın almayı düşünebileceklerini söyledi. Sun, FTX'in iflas mahkemesine başvurmasından ötürü muhtemel alım süreçlerinin daha da uzayacağını kaydetti.

Son dönemde Huobi borsasında yaptığı değişikliklerle ön plâna çıkan Justin Sun, geçtiğimiz günlerde “Her seçenek masada” dediği FTX borsasıyla ilgili bir kez daha konuştu.

Reuters’in düzenlediği Next Konferansı’nda konuşan Sun, FTX’e bağlı olan alt şirketler içerisinde çok değerli varlıkların olduğunu belirtti ve bu firmaları incelediklerini dile getirdi.

FTX’in iflas mahkemesine başvurmasından ötürü bu alım süreçlerinin de uzayacağını belirten Sun şunları söyledi:

“FTX’in yatırım kolu FTX Ventures’a bağlı çok değerli varlıklar var. Hepsine teker teker bakıyoruz. Ama zaten şu anda iflas sürecinde oldukları için prosedürler uzayacaktır”

Sun hangi şirketlerle ilgilendikleri konusunda ise detay vermedi.

Tron kurucusu geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, Huobi borsasından hisse almadığını ancak elinde milyonlarca Huobi token olduğunu ve HT token’ları 2014’ten beri düzenli olarak aldığını belirtmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl