Justin Sun’dan çalışanlara yeni kripto teklifi: Tepki var

Huobi borsasının danışma kuruluna giren ve elinde milyonlarca HT token olduğunu belirten Justin Sun, borsanın çalışma prensiplerinde değişikliğe gidiyor. Çalışanlarla irtibata geçen Sun'ın halkla ilişkiler ekibi ise tepki görüyor.

Son dönemde Huobi borsasını yeniden canlandırmak adına birçok adım atan Justin Sun, şimdi de çalışanların maaşlarını USDT ve USDC ile ödemek istiyor. Gelen bilgiler ise bu teklifi kabul etmeyen çalışanların işine son verileceği yönünde…

Halkla ilişkiler ekibi tepki alıyor

Çin medyasından Wu Blockchain’in geçtiği bilgilere göre, konuyla ilgili olarak çalışanlarla, halkla ilişkiler ekibi irtibata geçti ve yeni teklif sunuldu. Ancak son dönemde şartların zorlaştığı Huobi’de, çalışanların bir de böyle bir zorunlulukla karşı karşıya kalmaları gerginlik yarattı. Bazı çalışanların Justin Sun’a tepki gösterdikleri belirtiliyor.

Birkaç gün önce verilen haberlerde de, Huobi’nin çalışanların primlerinin iptal edildiği ve daha önce plânlanan 1200 kişinin işten çıkarılması hedefinin 600 ilâ 800 arasına çekildiği iddia edilmişti. Üst düzey yöneticilerin maaşlarında da kesintiye gidilecek.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl