Justin Sun, Huobi’de iki yeni programı devreye alıyor

Kripto para borsası Huobi’yi satın aldığı söylenen ve geçtiğimiz hafta cüzdanından Huobi’ye 100 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdiği ortaya çıkan Tron’un kurucusu Justin Sun, borsa için iki yeni program duyurdu.

Huobi Kullanıcı Deneyimi Ödül Programı devreye alınıyor

Huobi’nin Küresel Danışma Kurulu’nda yer alan Sun, Huobi Kullanıcı Deneyimi Ödül Programı ve Kullanıcı Deneyimi Danışma Komitesi’nin başlatıldığını duyurdu.

Sun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hafta sonu boyunca çok düşündüm. Huobi Global’in çalışmaları ve iletişim yolları geçmişte pek iyi gitmedi. Topluluk ile kanaat önderlerinin bana ve Huobi’ye yönelik eleştirileri aynı zamanda fikirleri çok faydalı oldu.” diye yazdı.

Öneri sunanlara ödüller

Kullanıcı Deneyimi Ödül Programı uyarınca, platformun iyileştirilmesine yol açan öneriler sunan kullanıcılar ödüllendirilecek. Huobi ekibi, yapılan eleştiri ve önerileri değerlendirecek ve uygulamayı benimseyenlere büyük hediye paketleri ve ödüller verecek.

Kullanıcı Deneyimi Danışma Komitesi, fikir liderlerini (KOL) ve sektörün deneyimli üyelerini komitede danışman olarak görev yapmaya davet edecek. Üyeler, Huobi ürünlerini kendileri deneyebilecek, personelle konuşabilecek ve borsadaki şeffaflığı denetleme fırsatına sahip olacaklar.

Likidite paniği endişelere yol açtı

Geçen hafta Huobi’de gerçekleşen likidite korkusu, borsanın mali durumu hakkında endişelere yol açtı.

Bu durum sonrası Justin Sun, borsaya 100 milyon dolar değerinde sabit coin transfer etmişti. Bu programların duyurulması, sektörün merkezi borsalara genel bir güven eksikliğinden mustarip olduğu bir zamanda yatırımcıların borsaya olan güvenini tazelemeyi amaçlıyor.

Sun, Huobi topluluğuna kendisinin ve ekibinin platformu geliştirmeye, kullanımını kolaylaştırmaya devam edeceği konusunda güvence verdi. Milyarder yatırımcı, kullanıcıların güvenini kazanmak için birer birer alınan eylemlere ihtiyaç duyulacağını belirtti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl