Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Karşıyaka Taraftar Token satışı hızlı başladı: 2.5 milyon token satıldı

Karşıyaka Taraftar Token satışı, hızlı başladı ve ilk iki günde 2.5 milyon token satıldı. Toplam arzın belirlenen süreden önce tükenmesi bekleniyor.

karsiyaka (2)

Cumartesi günü başlatılan Karşıyaka Taraftar Token satışları tüm hızıyla sürüyor. Satışların ilk iki gününde 2.5 milyon token satıldı. 54 gün sonra sona erecek olan satışta toplamda 10 milyon token satılması hedefleniyor.

KSK token’ları, Karşıyaka için Bitci Teknoloji tarafından hazırlanan uygulama aracılığıyla satın alınabiliyor.

“Çok kısa sürede büyük ilgi gördü”

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, konuyla ilgili Lig Radyo’ya yaptığı açıklamada, “Hâlâ ilkleri yapmaya devam ediyoruz. Bu ilkleri yaparken de bazı olmazsa olmazlarımız var. Onlara dikkat ediyoruz. Bütün anlaşmalarımızı Türk şirketleriyle yapmaya özen gösteriyorum. Bunu yaparken de kulübü uluslararası seviyeye getirmeye dikkat ediyoruz. Kripto para konusunda da bir yerli firmayla çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bir sene önce bir dijital dönüşüm programı başlattık. Bu pandemi zamanına denk geldi ve bu anlamda da hız verdik. Dijital dönüşüm programıyla beraber Bitci şirketiyle buluşmamız da denk geldi, çok hızlı yol aldık. Çünkü bu sadece bizim vizyonumuz değil, Bitci’nin de çok hızlı ve esnek davranmasıyla da ilgili. Kendilerine bu anlamda çok teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede büyük ilgi gördü ve çok kısa sürede arzın tükeneceğinden eminim.” şeklinde konuştu.

“Taraftarlar takımlarını desteklerken değer elde edebilecekler”

Aynı programda, Bitci CEO’su Onur Altan Tan da şu açıklamayı yaptı:

“Taraftara finansal olarak destek verirken karşılığında bir değer arz etmek. Bu sayede takımını daha fazla desteklemesine ve aynı zamanda aldığı bu değeri farklı alanlarda kullanabilmesini sağlamak. Karşıyaka taraftarları, KSK’yi borsada işleme açıldıktan sonra alım satım aracı olarak kullanabilecekler. Daha sonra Bitci Teknoloji tarafından yapılan Karşıyaka takım uygulamasında etkinliklere katılmak, özel içerikleri izleyebilmek, anketlerde yer alabilmek gibi avantajlardan yararlanabilir, takımlarının ürünlerini alabilirler. Bir başka imkan ise Bitci Pay’den faydalanabilecekler. Taraftarlar, borsaya açıldıktan 6 ay sonra token’larıyla bütün Bitci Pay noktalarında online ve offline alışveriş yapabilecekler.”

Son olarak Tan, yurt içi ve Avrupa’dan bazı kulüplerle de görüşmelerin devam ettiğini belirtti. Tan, “Şu anda görüşmeleri devam eden, hatta sözleşme aşamasına gelen yurt içi ve hatta Avrupa takımları var. Avrupa’da da çok ses getirecek bu proje. Bu şekilde biz bu projeyi ihraç edip dışarıda devam ederek yaygınlaştırıyor olacağız.” ifadelerini kullandı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl