Efsanevi girişimci Keith Teare, Crypterium projesine danışman olarak katıldı

Crypterium, çok önemli bir ismin desteğini kazandı. Uluslararası şöhrete sahip deneyimli bir dijital veteran olan Keith Teare, projeye uzmanlığıyla katkı sağlama kararı aldığını duyurdu. TechCrunch kurucu ortağı olan İngiliz Teare, bu şirketin yanı sıra Archimedes Labs‘ın da kuruculuğunu yaptı. Şu anda Accelerated Digital Ventures‘in Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Teare; Archimedes Labs, Minds and Machines Inc, MedCo, EasyNet ve RealNames gibi başarılı projelerde kurucu ve lider bir isim olarak ün yaptı. Teare’ın EasyNet ve RealNames şirketleri, 1 milyar Dolar’ın...

Crypterium, çok önemli bir ismin desteğini kazandı. Uluslararası şöhrete sahip deneyimli bir dijital veteran olan Keith Teare, projeye uzmanlığıyla katkı sağlama kararı aldığını duyurdu.

TechCrunch kurucu ortağı olan İngiliz Teare, bu şirketin yanı sıra Archimedes Labs‘ın da kuruculuğunu yaptı. Şu anda Accelerated Digital Ventures‘in Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Teare; Archimedes Labs, Minds and Machines Inc, MedCo, EasyNet ve RealNames gibi başarılı projelerde kurucu ve lider bir isim olarak ün yaptı.

Teare’ın EasyNet ve RealNames şirketleri, 1 milyar Dolar’ın üzerinde değerlemeye sahip birer “Unicorn” şirketlere dönüştü.

Crypterium’un Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Steven Polyak, Teare’nin ekibe katılmasıyla ilgili olarak “Keith’in bizi kanatlarının altında götürmeyi kabul etmesinden dolayı çok heyecanlı ve minnettarız. Sektörü elinin arka yüzü gibi biliyor ve hem vizyoner hem de bilge bir strateji uzmanı olarak tanınıyor. Kurucu ortağımız Vladimir Garbunov’la daha önce bir araya geldiği için yaptığımız işin kalitesinin de farkında. Onun rehberliğiyle ürünümüzü mükemmelleştirebilir ve geniş destekçi topluluğumuza sunabiliriz.” dedi.

Şirketin White Paper’ına göre Crypterium, üç ana alanda çözümler sunan bir kriptobank sistemi geliştiriyor:

-Bireylerin günlük ödemeler için kripto para birimleri kullanması

-İş dünyasının dijital para birimleri edinmesi amacıyla devrimsel bir altyapı sağlanması (itibari para fonlarındaki satıcılara ödeme seçeneği de dahil olmak üzere)

-Kripto borç alma prosedürlerini basitleştirmek.

Projenin ekibi; finans, bankacılık, yatırımlar, finans teknolojileri, stratejik kalkınma ve kripto para alanlarında uzmanlar barındırıyor.

Keith Teare, aldığı bu karar ve proje hakkında şunları söyledi:

“Piyasaya yenilikler sunmak için harekete geçen iddialı yeni projeleri desteklemek konusunda oldukça tutkuluyum. Akıl hocalığı yaparak projelerin kurucularıyla ekiplerinin fikirlerini geliştirmeyi, ürünler yaratmaya yönlendirmeyi ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi seviyorum. Crypterium’un iş konseptini çok zamanında ve uygun bir konsept olarak görüyorum. Basit ve kullanıcı dostu kripto para bankacılığı çözümleri için mevcut piyasa talebini karşılıyor.”

Estonya merkezli temassız ödeme çözümleri üreten bir şirket olan Crypterium, şu anda devrimsel mobil kriptobank projesini geliştirmek için 47 milyon Dolar toplamayı amaçlayan bir ICO yürütüyor. Daha fazla ayrıntı, crypterium.io adresinde bulanabilir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl