FTX’te yatırımı batan Kevin O’Leary: SBF yeni bir şirket açsın, destek olurum

FTX borsasının iflasıyla yatırımları yok olan işadamlarından biri olan Kevin O’Leary, son verdiği röportajda Sam Bankman-Fried'in yeni bir girişim başlatması durumunda yine onda destek olacağını belirtti.

o-leary oleary

ABD’nin en ünlü yatırım programı ve yarışmalarından biri olan Shark Tank’in jüri üyelerinden olan ünlü işadamı Kevin O’Leary’nin FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’e olan desteği bitmiyor. O’Leary son verdiği röportajda SBF’yi en akıllı trader’lardan biri olarak nitelendirdi.

“Regüle olmamış borsalardan varlıklarımı çekiyorum”

Crypto Banter adlı Youtube kanalının programına katılan O’Leary hayatında her zaman hem iyi hem de kötü yatırımlar olduğunu ve artık gerçeklerle yüzleşmek zorunda olduğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

“Biliyorum bugün belki çok daha iyi bir ruh halinde olabilirdim. FTX’te hiissedardım. FTX US’te de hissedardım. Birçok hesabımız vardı ve şu an hepsi kilitli… Ama bunu geride bırakmak zorundayız. Hayatta böyle durumlar oluyor. Ben hayatım boyunca hem iyi hem de kötü yatırımlar yaptım. İyi yaptıklarım kötülerden daha fazla. Artık regüle olmamış borsalardan varlıklarımı çekiyorum. Kanadalı ve regüle olan bir borsaya çekiyorum. Ben Kanada vatandaşı olduğum gibi BAE vatandaşlığına da sahibim. İrlanda pasaportum da var. Ama şu anda en iyi regüle edilmiş bölge Kanada. Bu yüzden orayı seçtim. Kanada şu anda varlıklarınızı koyacağınız en güvenli bölgedir”

“Yine şirket kursun yine yatırım yaparım”

Sam Bankman-Fried’in yeni bir şirket kurması durumunda ona yine destek olacağını ve yine yatırım yapacağını belirten Kanadalı yatırımcı şunları söyledi:

“Onu sevebilirsiniz ya da ondan nefret edebilirsiniz. Ancak ben kripto dünyasının en iyi ve en akıllı trader’larından biri olduğunu düşünüyorum. Eğer bugün bir yatırım daha başlatabilecek olsa ben ona da destek olurum, yatırım yaparım”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl