Koinal.io açıldı: Kredi ve banka kartlarıyla kripto para almak artık çok kolay

Kredi ve banka kartlarının rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanılabildiği Koinal.io ile kripto para almak artık herkes için çok kolay.

Kredi ve banka kartlarının rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanılabildiği Koinal.io ile kripto para almak artık herkes için çok kolay. En popüler 5 coin’le, 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Koinal.io; kolay arayüzü, güvenli altyapısı ve sürekli gelişen özellikleriyle sektörün önemli oyuncularından biri olmaya aday.

Koinal.io, Haziran ayının ilk günlerinde açılıp global oyuncularla yaptığı iş birlikleri ile sektöre hızlı bir giriş yaptı. Kredi ve banka kartları ile 7/24 kripto para satın alma imkanı sunan Koinal.io, bu özelliği sayesinde Türkiye’deki diğer kripto para platformlarından ayrışıyor. Kredi ve banka kartlarının güvenle kullanılabildiği platformda Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash olmak üzere toplamda 5 kripto para seçeneği bulunuyor.

Banka ve kredi kartlarıyla kripto para alımı

Koinal.io ile Türk kredi ve banka kartlarıyla Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash satın alınabiliyor. Üstelik bankanızla görüşmeniz halinde taksit yapma imkanı da doğabiliyor. Rakiplerinden kesin bir şekilde ayrılan özelliği ile artık Türkiye’de kredi kartıyla güvenli bir şekilde Bitcoin alınabiliyor. Ayrıca tüm bunların yanında banka yani debit kartları ile de günün her saatinde ödeme yapma imkanı bulunuyor.

7/24 anında işlem

Kredi kartıyla işlem yapabilmenin sağladığı en önemli özelliklerden biri de hafta sonu ve tatil günlerinde, hesaba para aktarmaya gerek kalmadan 7/24 işlem yapmak. Piyasanın hareketlendiği anda işlem yapabilmek mesai saatleri dışında da artış trendini yakalamak adına kritik bir özellik.

Cüzdana ücretsiz para aktarma

Koinal.io’dan satın alınan Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin veya Bitcoin Cash cüzdana ücretsiz olarak anında aktarılabiliyor. Kullanıcının tek yapması gereken cüzdan adresini Koinal.io hesabına tanımlamak.

Üstün güvenlik önlemleri

Koinal.io’da, kullanıcıların alışverişlerini güvenli bir şekilde tamamlayabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulama, Google Authenticator ile 2FA (Two Factor Authentication) doğrulama ve kredi / banka kartı onaylama işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekli. Ayrıca kredi kartı ile yapılan satın alımların hepsinde 3D güvenlik sorgulaması bulunuyor. Müşterileri ile bankalarla tüm anlaşmalarını tamamlayarak buluşan Koinal, bu konuda oldukça hassas bir duruş sergiliyor.

5 farklı coin bir arada

Koinal.io’nun müşterileri için sunduğu 5 farklı kripto para bulunuyor. İlk olarak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve Bitcoin Cash ile başlayan Koinal.io’nun yakın tarihte farklı coin türlerini de yapısına eklemesi planlanlanıyor.

Öne çıkan özellikleri ile her zaman gelişen bir yapı

Koinal.io’nun, müşterilerin ilgisini kısa sürede çeken özellikleri şöyle:

– Kredi ve banka kartı ile satın alma
– 7/24 işlem yapma
– Anında banka transferiyle ödeme yapma
– Cüzdana ücretsiz para aktarma

Ayrıca sürekli olarak yeni özellikler geliştirmeyi planlayan Koinal.io’nun yakın zamanda devreye girecek özellikleri ile de sektörde iddialı bir oyuncu olacağı öngörülüyor. Bunlardan bazıları arasında mobil web site, mobil uygulama, referans sistemi, promosyon kodu ve Avrupa öncelikli olmak üzere yeni ülkelere açılmak yer alıyor. Kullanıcıların ilk olarak sadece coin satın alabildiği platforma, yakın zamanda coin satabilme özelliği de eklenmesi hedefleniyor.

7/24 destek

Koinal.io’nun dinamik ve önerilere açık destek ekibi müşterilerinin sorularını en kısa sürede cevaplamak için 7/24 hizmet veriyor. Müşteriler diledikleri zaman buradaki bağlantıdan destek ekibine hızlıca ulaşabilir veya destek talebi açabilirler.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

6 yorums

 1. Osman Gunbasar Yanıtla

  Az önce herhangi bir sıkıntı yaşamadan bir alım işlemi gerçekleştirdim. Kredi kartı ile 3D ödeme işlemi gerçekleştiği için de herhangi bir güvenlik kaygısı yaşamadım açıkçası.

 2. emre yalçın Yanıtla

  Ripple alarak deneme yaptım, gayet iyi çalışıyor. Kullanılabilir.

 3. Murat C. Yanıtla

  Test için 100 TL’lik Ripple aldım ve herhangi bir sorun yaşamadım. Dolandırıcı olma ihtimalleri düşük geliyor. Zaten herhangi bir şüpheli işlemde piyasaya giremeden, kendi ayaklarına sıkmış olurlar.

 4. Erdem Sencer Yanıtla

  Bir deneme yaptım. Sıkıntı çıkmadı. Teşekkürler.

 5. Kudret Şahin Yanıtla

  Romanyalı kimlikle şirket kuran ve sanal pos alıp başka sitelerde geçiren bir firmaya benziyor. Ayni adreste bir sürü şirket kurulmuş. BDDK yakında sanal pos aldıkları bankaya yazı gönderip İşlemleri durduracaktır. Turcoin ile ilişkili görünüyor.

 6. Ahmet B Yanıtla

  Romanyalı sahte kimlikle ingilterede şirket kurup Türkiyede hizmet vermek. Yerseniz…

  Aman para kaptırmayın