Kraken borsası Shiba Inu (SHIB) için anket yaptı ancak sözünde durmadı

Son dönemde yaşanan Shiba Inu (SHIB) çılgınlığına borsalar da katılırken, ABD merkezli Kraken de dün Twitter üzerinden bir anket yaparak 2 bin "beğeni" alması durumunda fenomen token'ı listeleyeceğini duyurdu. SHIB topluluğunun adeta beğeni yağmuruna tuttuğu tweet'ten sonra ise beklenen olmadı!

shiba-inu-shib

San Francisco merkezli Kraken borsasından takipçilerine ve kripto para topluluğuna Shiba Inu (SHIB) anketi geldi. Borsa resmi Twitter hesbaından “Ürün yöneticimiz olan Brian Hoffman, bu tweet’in 2 bin ‘like’ alması durumunda yarın (*bugün) SHIB’i listeleyeceğimizi söyledi. Shiba ordusu neredesniz?” yazdı.

“Listeleme için önümüzde daha çok iş var”

Tweet kısa sürede SHIB destekçileri arasında yayıldı ve binlerce RT ve beğeni aldı. Buna rağmen Kraken’den bir süre konuyla ilgili açıklama gelmeyince Shiba topluluğundan borsaya tepki geldi.

Kraken kısa süre sonra ilk tweet ile bağlantılı bir tweet daha yazdı ve “Sesinizi duyduk” dedi:

“Shiba ordusu! Sesinizi çok net şekilde duyduk. Bizim coin listelemelerimizde önem verdiğimiz konulardan biri de topluluklardır. Ve siz de desteğinizi açıkça gösterdiniz. Listeleme kontrol sürecimizle ilgili önümüzde yapacak çok iş var”

Bu açıklamadan sonra Kraken’in Shiba Inu’yu listelememesi ise Twitter’da tepki çekti. SHIB fiyatı ise, elinde trilyonlarca token bulunduran bir yatırımcının, SHIB’leri 4 farklı cüzdana çekme hamlesinden sonra düşmeye başladı. %11’lik düşüş yaşayan fenomen token haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 0.000063 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl