Türkiye’de bir ilk: Kredi kartı ile Bitcoin almak Bayebit’te mümkün

Türkiye'deki kripto para meraklıları, kredi kartı kullanarak Bitcoin almak için artık Türkiye merkezli bir borsayı kullanabilecek. En pratik ve yenilikçi borsa olma prensibi ile yola çıkan Bayebit, Türkiye'nin kredi kartı ile kripto para alınabilen ilk borsası oldu.

Türkiye’nin en pratik ve yenilikçi kripto para borsası olma prensibi ile yola çıkan Bayebit, Türkiye’de bir ilke imza attı. Tamamen yerli sermaye ile kurulan borsa, Türkiye’nin kredi kartı ile kripto para alınabilen ilk kripto para borsası oldu.

Türkiye’deki kripto para kullanıcıları, bugüne kadar kredi kartı ile Bitcoin satın almak istediklerinde yurt dışı merkezli borsaları kullanmak zorundaydı. Bayebit.com ile bu artık geçmişte kaldı.

Bayebit’te kredi kartı ile Bitcoin almak yalnızca birkaç adımla mümkün. Sadece Bitcoin değil, kullanıcılar 50 – 2000 TL arasında değişen miktarlarla Ethereum, Ripple ve Litecoin alabiliyor. Kredi kartı ile satın alma işlemi yapıldıktan sonra ilgili kripto para, kullanıcının cüzdanına 30 dakika içerisinde gönderiliyor.

Kullanımı kolay ve pratik bir arayüz sunan Bayebit, gelişmeye ve ilerlemeye devam edecek. Borsa, kısa bir zaman dilimi içerisinde platform üzerinde işlem gören kripto paraların sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca Türk Lirası paritelerinin yanı sıra Bitcoin, ABD Doları, Avro ve sabit kripto para pariteleri de ekleneceği ifade ediliyor.

7/24 saat müşteri desteği sunan Bayebit, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Türkiye’nin kredi kartı ile kripto para alma imkanı sunan ilk borsası Bayebit.com’u yakından incelemek için: bayebit.com

Kredi kartı ile kripto para satın almayla ilgili tüm ayrıntılar için: bayebit.com/tr/home/kredi-karti-ile-kripto-para-coin-satin-alma


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. mert Cevapla

    %6,75 komisyon alıyorlar ama yine en ucuza burda geliyor kartla

  2. Osman Cevapla

    merhaba. karta %7 komisyon ile satış yapıyor. komisyon çokyüksek. bunun için üye olup almak isteyenler o kadar formaliteye takılmasın bence