Icrypex’te kredi kartı ile Bitcoin işlemleri başladı!

Kripto para borsası Icrypex, kredi kartıyla işlem yapma döneminin başladığını duyurdu.

icrypex

Basın bülteni

Borsanın duyurusuna göre, Hesap Açma (KYC) sürecini tamamlayan tüm kullanıcılar kredi kartıyla kripto para alımı gerçekleştirebilecek. Kullanıcılar, Icrypex platformu üzerinden bankalar ve Papara dışında kredi kartıyla da dilediği gibi alım işlemi yapabilecek.

Türk kripto para kullanıcılarını memnun edecek bu gelişme, yeni yatırımcıların da kripto parayla tanışmasına öncülük etmiş olacak.

Icrypex CEO’su Gökalp İÇER konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Icrypex olarak kripto para kullanıcılarının kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmesi için altyapımızda düzenli olarak geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeleri yaparken kullanıcılarımızın geri bildirimleri ve talepleri her zaman önceliğimiz oluyor. Bir günde kripto para transferlerinde işlem ücretini kaldırdık. Yine kullanıcılarımızın talebi üzerine, bir günde portföyümüze yeni kripto paralar ekledik. Kredi kartıyla işlem yapma kolaylığı, kullanıcılarımızın yoğun talebi olan ve 2020 yılı için belirlediğimiz hedeflerden biriydi. Bu gibi yeniliklere hız kesmeden devam edeceğiz. 2020 için planladığımız tüm hedeflerimizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz.”

Kendi geliştirdikleri teknoloji ve üstün güvenlik önlemleri ile kullanıcılarının varlıklarını koruyan kripto para borsası Icrypex, Türkiye’de 7/24 müşteri desteği veren ilk borsa olarak piyasaya çıkmış ve bu hizmetle kripto para kullanıcılarından olumlu değerlendirmeler almıştı. Borsanın duyurduğu son yenilik, Türk kripto para kullanıcısının daha kolay ve hızlı işlem yapabilmesinin önünü açacak.

Icrypex’ten kredi kartıyla bitcoin ve kripto para almak için tıklayın!

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl