Coinbase ve OKX listeledi, oyun token’ı kısa sürede yüzde 300 yükseldi

Kripto para piyasaları uzun ve sert bir ayı sezonundan geçerken, bir token ise bugüne damga vurdu. Coinbase ve OKX'in başını çektiği birçok borsanın listelediği Big Time oyun projesinin token'ı 24 saatlik süre içerisinde %300'den fazla artış gösterdi.

RPG yani “Role-Playing Game” tarzı oyunlardan olan ve oyuncuların belirli bir karakterleri canlandırabildiği ve yönetebildiği, hatta satabildiği bir PC oyunu olan Big Time (BIGTIME), günün en çok konuşulan kripto projesi oldu.

Coinbase, OKX, Bitget, Gateio ve Cryptocom gibi birçok borsanın listelediği token gün içinde %300’den fazla artış gösterdi. Henüz dün 0.05 dolarda olan token, gün içinde 0.30 doların da üzerine çıktı.

10 milyon dolardan fazla yatırım aldı

Big Time geleneksel oyun sektöründen gelmesiyle biliniyor ve 2021 yılının başında 10 milyon dolardan fazla yatırım almıştı. Proje ayrıca Binance üzerinde çeşitli NFT satışlarını da başarıyla tamamlamıştı.

Oyun içinde kullanıcılar, hem NFT hem de token satışı gerçekleştirebiliyorlar. Oyuncuların ayrıca karakterlerini ve hesaplarını da hem OpenSea hem de Rarible gibi pazar yerlerinde sattıkları biliniyor.

Token haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 0,23 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl