Kripto borsası Binance, Capital Connect platformunu resmen duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, VIP müşterileriyle yatırım fonu yöneticilerini bir araya getirmeyi hedefleyen platformu Capital Connect'i resmen açıkladı. Borsanın yöneticisi Catherine Chen, verdiği demeçte böyle bir platform için kendilerine yoğun talep geldiğini belirtti.

Kripto para borsası Binance, VIP müşterileri için yeni bir hizmet başlattı ev onların yatırım fonu yöneticileriyle buluşabilecekleri ve bağlantılar kurabilecekleri Capital Connect platformunu başlattı.

Binance borsasının 9 seviyeden oluşan VIP müşteri profili bulunuyor. Bu müşteri kademelerinde bulunan herkes platforma katılma hakkına sahip olacak.

“Sayı her geçen gün artıyor”

Şirketin VIP ve kurumsal müşterilerden sorumlu yöneticisi Catherine Chen, kripto medyasından The Block’a verdiği röportajda kendilerine uzun süredir böyle bir platform açmaları konusunda yoğun talep geldiğini belirtti ve şunları söyledi:

“Borsamızın son 1 yılda, bireysel şekilde ‘trade’ yapmayan ancak bu konuda profesyonellerle çalışmak isteyen önemli bir müşteri grubu oluştu. Bu sayı her geçen gün artıyor. Bu kişiler ve kurumlar sermayelerini işi bilenlere teslim etmek istiyorlar. İşte Capital Connect’i bu nedenle kurma ihtiyacı hissettik”

“Fazladan ücret alınmayacak”

Böyle bir platform sunmalarından ötürü, üyelerden ekstra bir ücret alınmayacağını dile getiren Chen, “Sonuçta en fazla likiditenin olduğu yerde ‘trade’ yapılacak. Bu durum zaten bize belli bir kazanç getirecek. Platform için ekstra bir ücret olmayacak” dedi.

Chen ayrıca Binance borsasının toplamda 128 milyona varan bir kullanıcı sayısına sahip olduğunu ancak VIP müşterilerin bunun çok küçük bir kısmını oluşturduğunu belirterek, “Yine de bizim likiditemiz açısından önemli bir paya sahipler” dedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl