Kucoin, 23 kripto para ve 41 işlem çiftini liste dışı bırakıyor

Son dönemde başta Binance olmak üzere birçok borsanın başlattığı delist furyasına Kucoin de dahil oldu. Uzakdoğu merkezli borsa, 23 kripto para ve 41 işlem çiftini liste dışı bırakacağını duyurdu.

Kucoin borsası 28 Aralık günü TSİ 13’te 23 kripto para 41 işlem çiftini delist edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamada fonların daha iyi yönetilmesi ve kayıplar yaşanmaması için kullanıcılardan vâr olan açık işlem emirlerinin bu kripto para ve çiftlerde kaptılması istendi.

Açıklanan kripto çiftlerinin yatırma işlemleri de 28 Aralık TSİ 13’te kapatılacak ancak çekim işlemleri 23 Haziran 2023’e kadar (TSİ 13.00) devam edecek.

Delist edilecek olan kripto paralar ve işlem çiftleri ise şu şekilde:

Kripto paralar:

Augur (REP), Bancor (BNT), BakeryToken (BAKE), Ooki (OOKI), Shiden Network (SDN), Xensor (XSR), Power Ledger (POWR), MetaHash (MHC), IDEX (IDEX), Keep3rV1 (KP3R), StormX (STMX), Mobox (MBOX), Aion (AION), Spell Token (SPELL), NFTB (NFTB), RIF Token (RIF), Binamon (BMON), Fractal (FCL), HORD Token (HORD), Status (SNT), Alpaca Finance (ALPACA), Wrapped NCG (WNCG), Bitcoin Diamond (BCD)

İşlem çiftleri:

REP/BTC,REP/USDT,REP/ETH,BNT/BTC,BNT/USDT,BNT/ETH,BAKE/BTC,BAKE/USDT,BAKE/ETH,OOKI/USDT,OOKI/BTC,SDN/USDT,SDN/ETH,XSR/USDT,POWR/BTC,POWR/USDT,POWR/ETH,MHC/USDT,MHC/ETH,MHC/BTC,IDEX/USDT,KP3R/USDT,STMX/USDT,MBOX/USDT,MBOX/BTC,AION/ETH,AION/BTC,SPELL/USDT,NFTB/USDT,RIF/BTC,BMON/USDT,FCL/USDT,FCL/ETH,HORD/USDT,SNT/ETH,SNT/BTC,ALPACA/USDT,WNCG/USDT,WNCG/BTC,BCD/BTC,BCD/ETH

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl