Kripto araştırma şirketi K33: Şimdi Bitcoin alım zamanı

Norveç merkezli dijital varlık araştırma ve yatırım şirketi K33 Research, kripto paraların şu anda alım döneminde olduğunu ancak piyasanın hala bu durumu farkında olmayıp, gerekli ilgiyi göstermediğini belirtti.

Kripto para yatırımcılarının yakından bildiği, eski adı Arcane olan ve K33 olarak yeniden markalaşan şirket kripto paralarda şu anda alım döneminde olduğumuzu ifade eden bir rapor yayımladı.

“Bu fiyatlarda Bitcoin almamak bir umursamazlıktır”

Piyasanın, gittikçe artan spot Bitcoin ETF onay ihtimalini hala tam olarak değerlendirmediğini belirten şirket şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda piyasada alım zamanı… Fiyatların önümüzdeki dönemde yukarı gideceğini düşünüyoruz. Bir spot Bitcoin ETF’i, piyasaya çok büyük para girişleri getirebilir. Bitcoin’de alım baskısı ciddi şekilde artacaktır. Bu anlamda gelecek bir ret kararı ise durumu aynı şekilde devam ettirecektir. Yine de şunu söylemek gerekir ki, piyasa hala gelen olumlu haberleri tam anlamıyla değerlendirmiyor. Bu fiyatlarda hala Bitcoin biriktirmemek bir umursamazlıktır”

“Türev piyasalar negatif ama…”

Türev piyasalarla ilgili de değerlendirmelerde bulunan rapor, burada hissiyatın negatif olduğunu ancak bu durumun da her an değişebileceğini belirtti:

“Mevcut türev piyasalar şu anda bize çok fazla işaret vermiyor. Hissiyat negatif dursa da, bu her an değişebilir. Açık pozisyonlar hala sabit, ayrıca Bitcoin vadeli ETF’lerine de önemli bir giriş bulunmuyor”

K33 Research ayrıca Ether ETF’lerine de değindi. Eylül ve ekim aylarının Ethereum’da daha fazla olumlu haber getirebileceğini ve ikinci en büyük kripto paranın kısa vadede daha güçlü bir ETF fiyatlaması yaşayabileceğini belirtti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl