Ünlü kripto para fenomeni tutuklandı: “Arabamda silah var”

Geçtiğimiz haftalarda kendi adıyla yaptığı kripto şov programı "BitBoy Crypto"dan çalışanların ortak kararıyla atılan ve madde bağımlılığı olduğu belirtilen ABD'li yayıncı Ben Armstrong'un dün tutuklandığı belirtildi.

Kendi adını taşıyan şovdan diğer çalışanların isteğiyle çıkarılan Ben Armstrong ABD’de, eski iş arkadaşının evinin önünden yayın yaparken tutuklandı.

“Bitboy Crypto” olarak da bilinen Armstrong’un tutuklanması, ABD’nin Gwinnett kasabasının kolluk kuvvetlerinin resmi görüntülerinde de yer aldı. Armstrong için herhangi resmi bir suçlamanın olmadığı bilgisi de verildi.

Arabasında silah da var

Atıldığı şirketin çalışanlarının madde bağımlılığı olduğunu iddia ettiği Armstrong’un, eski ortağının evinin önüne gittiği ve burada yayın yaptığı görülürken, arabasında silah bulundurduğu da ifade edildi. Kripto fenomeninin polisler geldiği esnada arabasında silah olduğunu söylediği ve daha sonra gözaltına alındığı belirtildi.

Armstrong kendi sunduğu popüler Bitboy Crypto adlı yayınıyla biliniyordu. Madde kullandığı ve şirket çalışanlarına hem fiziksel hem de psikolojik şekilde zarar verdiği belirtilen Armstrong, bir süreliğine Dubai’ye gitmişti.

Burada yaşamaya başlayacağı iddia edilen Armstrong’un ise yeniden ABD’ye döndüğü görülüyor. Ünlü programcının eski iş ortağından, kendisine ait olduğunu iddia ettiği Lamborghini’sini geri almak istediği söylentileri de mevcut…

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl