Kripto borsası Gate.io’dan açıklama: GT token iddialarına cevap verdiler

Küresel çaptaki en önemli borsalardan biri olan Gate.io, platformun kendi token'ı olan GT'de yaşanan büyük düşüşle ilgili çıkan dedikodulara üstü kapalı şekilde cevap verdi. Borsa, platformda hiçbir sorun yaşamadığını ve tüm çekim ve ödeme süreçlerinin problemsiz devam ettiğini duyurdu.

Şu günlerde 10. yıldönümünü kutlayan Gate.io borsası, sosyal medyada çıkan dedikodularla ilgili bir açıklama yaptı. Platformdaki çekim işlemlerinde hiçbir sorun yaşanmadığını ve tüm ödeme süreçlerinin de normal şekilde devam ettiğini belirten borsa, çıkan dedikoduların doğruyu yansıtmadığını ifade etti.

“Hiçbir sorun yok”

Yapılan açıklamada Türkiye ve Dubai’yle beraber 23 Mayıs günü Hong Kong şubesinin de açıldığı, borsanın büyümeye devam ettiği belirtildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“Gate.io hakkında bazı dedikodular ortaya atılmıştır. Biz de şirket olarak son durumla ilgili bir açıklama yapma gerekliliği hissettik. Faaliyetlerimiz sağlıklı şekilde devam etmekte ve çekim işlemleri de düzenli olarak yapılabilmektedir. Dedikodularda bahsedildiği gibi herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Türkiye ve Dubai şubelerimizin ardından 23 Mayıs günü Hong Kong iştirakimizi de başlattık. Güvenli, etkin ve sağlam şekilde kripto para işlemleri yapabileceğiniz borsalardan biri olarak, şu günlerde 10. yıl heyecanı yaşıyoruz”

Ne olmuştu?

Gate.io borsasının kendi token’ı olan GT token dün gece itibarıyla sert bir düşüş yaşadı. Yüzde 10’u aşan düşüş sonrası özellikle Twitter’da bazı kullanıcılar, Gate.io’da çekimlerde sorun yaşandığı yönünde bildirimlerde bulundular. Düşüşlerin arkasında bu yaşanan sorunların olduğu iddia ediliyordu. GT token haberin yazıldığı dakikalarda yaklaşık 4.45 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl