Kriptoda istifa zincirine Genesis’in yöneticisi de eklendi

Genesis’in dijital varlık kredisi ve finansmanı eş başkanı Matt Ballensweig istifasını duyurdu. Yönetici, kripto kredi ve alım satım şirketinde danışman olarak kalacağını söyledi.

Matt Ballensweig yaptığı açıklamada artık misyonunun, bir sonraki büyüme ve yaygın benimseme döngüsünü teşvik etmek olacağını söyledi.

Ballensweig, geçtiğimiz ay temel sorumluluklarını bir dizi meslektaşına devretmeye başlamıştı. Sonraki işine geçmeden önce biraz ara vermeyi de planlıyor.

Şirketin eski CEO’su Michael Moro da kısa bir süre önce firmadan ayrılmış ve firmanın işletme müdürü Derar Islim ağustos ayında boşalan en üst mevkideki koltuğa oturmuştu.

Kriptoda istifalar art arda geliyor

Son zamanlarda kripto para sektöründe bazı önemli isimler, bulundukları kritik pozisyonlardan istifa kararı aldılar. En büyük borsalardan Kraken’in CEO’su geçtiğimiz günlerde CEO’luktan istifa etmişti. Aynı şekilde, onun öncesinde de Michael Saylor, MicroStrategy CEO’luğundan ayrılıp yönetim kurulu başkanlığına geçmişti. Bugün gelen bir başka istifa ise Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky’di.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl