PEPE yükselişini bilen analistten meme coin tahmini: İnsanlar şaşıracak

Bitcoin'in 58 bin doları da aşması altcoin'lerdeki beklentilerin artmasına neden oldu. Bluntz takma isimli kripto analisti ise özellikle meme coin'lerdeki hareketlere dikkat çekti ve önümüzdeki dönemin sert yükseliş hareketlerine gebe olduğunu belirtti.

Kripto para dünyası yeni bir boğa sezonunu yaşarken Bitcoin şu ana kadar açık şekilde bu gidişatın lideri olarak gözüküyor. ETF’ler vasıtasıyla tüm likiditeyi çekmeyi başaran en büyük kripto para, alternatiflerine ise şu ana kadar çok az yer bıraktı!

Bitcoin’in yükselişiyle beraber altcoin’lerdeki hareketlenmeler, yavaş yavaş da olsa görülmeye başlarken, sert yükseliş ve düşüşleriyle bilinen meme coin’ler de ayrı bir beklenti oluşturuyor.

Daha çok kalabalıklaın psikolojisi üzerinden gelecek hareketleri tahmin etmeye çalışan Elliot Dalgası teorisini inceleyen Bluntz adlı kripto analisti ise 215 bin takipçili X hesabı üzerinden meme coin’leri yorumladı.

“İnsanlar şaşıracak”

Solana tabanlı olan WIF’i detaylı şekilde analiz eden Bluntz, token’ın sürekli olarak düşük seviyelerini yukarı çektiğini belirtti:

“WIF, oluşturulduğundan bu yana bir akümülasyon dönemindeydi. Sürekli 3 dalgalı/kademeli düzeltmelerin ardından patlayıcı yükselişler yaşıyordu. Bu hareketlerin sonunda ise düşük fiyat seviyesi yükseliyordu. En sonunda bu gidişatın da yukarı yönlü sert şekilde kırılacağını ve insanların da şaşıracağını düşünüyorum. Bunun emarelerini görmeye başladık. Şu anda 0.5 olan fiyat 1.4 dolara kadar gidebilir”

PEPE’de söylediği yükseliş geldi

Bluntz son olarak PEPE’de de benzer bir durumun olduğunu ve meme coin’in, 0.0000022 dolara kadar çıakbileceğini belirtmişti. PEPE, analistin tahmininin de ötesinde bir hareket yaptı ve 0.0000029’a kadar ulaştı.

Analist, “Meme coin sezonu artık ısınıyor gibi… Bunun işaretlerini görüyoruz” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl