Bloomberg’e göre gelecek için umut vadeden kripto paralar

Bloomberg'de yer alan bir yazıda kripto paraların kazanan ve kaybedenleri seçildi. Ayrıca birkaç kripto paranın sürekli olarak güçlü fiyat hareketleri sergilediği kaydedildi.

Bloomberg, kripto paraların kazanan ve kaybedenlerini seçti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Bitcoin kazanan tarafta yer aldı.

Bloomberg‘de yer alan yazıda Bitcoin, EOS ve Binance Coin’in sürekli olarak güçlü fiyat hareketleri sergileyen tek büyük kripto paralar oldukları belirtiliyor. Kripto para alanında Bitcoin’in dediği oluyor ama EOS ve BNB, 2017 yılının Aralık ayından beri yeni bir zirveye ulaşmayı başaran yegane iki kripto para. Ek olarak BNB, şu ana kadar 2019’un en iyi performans sergileyen kripto parası.

EOS ve Binance Coin dışında Basic Attention Token’ın da iyi ve kötü zamanlarda güçlü performans gösterdiğine dikkat çekildi. Basic Attention Token, Brave tarayıcı kullanıcı tabanını büyüttükçe artış gösterdi.

İlgili yazıda ayrıca zirveden sonra piyasaya sürülen kripto paraların yeni yatırımlar aramak için en heyecan verici yer olduğu kaydedildi. Burada Bitcoin SV, Tezos, Ontology, MakerDAO ile Crypto.com Chain’den bahsedildi.

Büyük hayal kırıklıkları

Öte yandan XRP ile XLM bu yılın en büyük kaybedenleri seçildi. Her iki kripto para da büyük 2019 rallisi sırasında BTC bakımından piyasa kapitalizasyonlarını koruyamadılar. Bu kripto paralar, sınır ötesi ödemelerin geliştirilmesi yönünde birçok vaatte bulunmalarına karşın kazançları diğer en büyük 10 kripto paranın gölgesinde kaldı. Burada Monero, IOTA ve NEO’ya da yer verildi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl