Kripto para borsası CoinFLEX, tüm para çekme işlemlerini askıya aldı

Kripto para borsası CoinFLEX, piyasa koşullarındaki aşırılık ve bir karşı tarafla ilgili süregelen belirsizlikten dolayı, tüm para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Açıklamada, mümkün olan en kısa sürede para çekme işlemlerinin yeniden açılmasının beklendiği kaydedilirken bahsedilen karşı tarafın 3 Arrows Capital veya herhangi bir kripto kredi şirketi olmadığı belirtildi.

Bilindiği üzere kripto hedge fonu 3AC, kripto para fiyatlarındaki düşüşlerden dolayı, iflasla karşı karşıya kaldı. Şirketin son dönemde 400 milyon dolarlık varlığını tasfiye olduğu öne sürülüyordu. 3AC’nin bu durumu nedeniyle, şirkette varlığı bulunan bazı kripto para şirketleri de zor günler geçiriyor. Öte yandan kripto kredi platformu Celsius da neredeyse iflas noktasına geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – LUNA kurucusu Do Kwon: Daha güçlü döneceğiz

Ayrıca, CoinFLEX’in açıklamasında, para çekme işlemlerinin tahminen 30 Haziran 2022’de yeniden etkin olacağı vurgulandı. CoinFLEX, 2019 yılında faaliyetlerine başladı. FLEX adında bir de token’ı bulunan borsanın yatırımcıları arasında ise Polychain Capital, Roger Ver ve Digital Currency Group yer alıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl