Kripto para borsası OKX; METIS, JOE ve DOME’u listeledi

OKX sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsalarından OKX, Metis’in METIS token’ının yanı sıra DOME ve JOE’yu listelemeye başladı.

METIS için işlemler dün itibari ile başlarken DOME ve JOE alım satımları ise 8 ve 9 Şubat’tan bu yana yapılabiliyor.

OKX’te USDT ile METIS, DOME ve JOE alıp satmak için tıklayın.

Metis (METIS) nedir?

Metis, Web 3.0 Ekonomisi için bir Ethereum L2 (Optimistic Rollup) + DAO altyapısıdır. Proje, Web2 dünyasını Web3 ile bağlamak için Ethereum’u ölçeklendirmek ve tüm Web3 dünyasının Metis L2 aracılığıyla Ethereum üzerine kurulmasını sağlamayı, merkeziyetsiz uygulamaların, toplulukların ve işletmelerin işleyişini ve yönetimini desteklemeyi amaçlıyor. Metis’in ölçeklenebilir protokolü, NFT platformları, merkeziyetsiz Reddit benzeri sosyal platformlar, açık kaynak geliştirici toplulukları, etkileyici topluluklar, oyuncu toplulukları, serbest çalışan toplulukları, kitle fonlaması, yield farming, DEX ticareti vb. dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım durumlarını destekliyor.

TraderJoe (JOE) nedir?

TraderJoe, Avalanche üzerinde yer alan merkeziyetsiz bir borsadır (DEX). Ayrıca BankerJoe aracılığıyla kredi hizmetleri de sunmaktadır. JOE, projenin yerel token’ınıdır. Kullanıcılar, JOE’yi xJOE almak için stake ederek, işlem ücretlerinin bir kısmını (tüm işlem hacminin %0.05’i) alabilirler. Kullanıcılar, JOE token’ları kazanmak için TraderJoe DEX’te likidite sağlayabilir. JOE sahipleri yönetim oylamalarına katılabilir.

Everdome (DOME) nedir?

Everdome, teknolojik kapasiteleri ve deneyimleri ile markaları ve insanları bir araya getirecek hiper gerçekçi bir metaverse yaratmayı amaçlayan metaverse projesidir. NFT’lerin oluşturulması ve kolaylaştırılması, arazi satışları, pazar yerleri ve piyasadaki en kaliteli avatarlar sayesinde Everdome markaların ve bireylerin yüksek kalitede etkileşime girmesi için bir yer sağlayan sanal dünyada bir yaşam hayal edin.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl