Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bir küresel kripto para borsası daha Türkiye için hazırlanıyor

2019 yılı çok sayıda küresel kripto para borsasının Türkiye'ye genişlediği yıl olurken görünüşe göre bu ivme 2020'de de sürecek.

Küresel kripto para borsalarının Türkiye’ye ilgisi artarak devam ediyor.

2019 yılı çok sayıda borsanın Türkiye operasyonlarına hız verdiği bir yıl oldu. Binance’ten OKEx ve Huobi’ye kadar birçok önemli borsa, Türkiye’de ya ofisler açtı ya da çeşitli organizasyonlar ve ortaklıklara imza attı.

12 ay önce piyasaya sürülen Singapur merkezli kripto para borsası Bybit de şimdilik Türkiye pazarına açılmayı hedefleyen son borsa.

Bitcoin, Ether, XRP ve EOS sürekli kontratları sunan bir borsa olan Bybit’in CEO’su Ben Zhou, Bitcoin.com’a yaptığı açıklamada, 2020 yılı planlarını anlattı.

Zhou, 2019’un Bybit için başarılı bir yıl olduğunu belirterek “2020 yılında operasyonlarımızı başta Türkiye olmak üzere Tayland, Vietnam ve İspanya pazarlarına genişletmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Öte yandan CEO, kripto para piyasalarını 2020 yılında ne beklediği sorulduğunda ise “Bitcoin, 2020’de bir kez daha en güçlüsü olacakken altcoin’ler önemli bir büyüme yakalamak için Bitcoin’in fiyat istikrarına bağlı olmaya devam edecek. Uzun vadede kripto paralar konusunda çok iyimserim.” yanıtını verdi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl