Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Kripto cihazlarda %7700’lük patlama beklentisi

Yeni bir araştırma raporuna göre, kripto cihaz pazarı gelecek 10 yıl içinde %7700'lük bir büyüme yaşayacak.

P&S Intelligence tarafından hazırlanan bir pazar araştırması raporuna göre, Blockchain akıllı telefonları ve kripto para cüzdanları gibi kripto cihazlar önümüzdeki 10 yılda patlama yapacak.

Raporda pazarın 2030’da 23.5 milyar dolar değerinde olacağı öngörülüyor. Bu, %7700’lük bir büyüme beklendiğini gösteriyor. Şu andaki pazar büyüklüğünün 300 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Raporda ayrıca geçtiğimiz sene en büyük paya sahip olduklarından pazara kripto para cüzdanlarının liderlik edeceği kaydedildi.

2019 yılında en son ürünü Ledger X’i piyasaya süren Ledger, en önemli oyuncu olarak vurgulanıyor. Kablosuz bağlanabilirlik özelliğine sahip cihazlarda %57.6’lık bir büyüme tahmin edilirken kripto para ATM’lerinin de büyük bir rol oynayacağı öngörülüyor. Blockchain tabanlı telefonların da 2020 ve 2030 yılları arasında iz bırakmaya hazırlandıkları belirtiliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Cryptowars Cevapla

    Functionx in full blockchain telefonu block on block (bob) bunlarin en basinda geliyor. 2020 2. Ceyregi piyasada olacak suan sipariste indigogo dan bakabilirsiniz. Ayrica telefon arama sms ve veri tranferini tamamen blockchain uzerinden kriptolanmis sekide yapicak. Bu islemler icin fx coin kullanacak. Daha fazla bilgi icin functionx.io resmi sitesinden arastirabilirsiniz.