Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Gate.io’dan parmak izi tanıma teknolojisine sahip donanım cüzdanı!

Küresel dijital varlık borsası Gate.io, kullanıcılara varlıkları ve özel anahtarlarının güvenliği, emniyet ve depolanması konusunda yardımcı olmak için donanım cüzdanı Wallet S1'in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

parmak-izi

Basın bülteni

Gate.io, özel anahtarlarını güvenle saklama uzmanlığına sahip olmayan kullanıcılara profesyonel bir donanım cüzdanı olan Wallet S1’i piyasaya sürdü.

Wallet S1, fonlar için özel bir anahtar saklama çözümü. Yeni nesil cüzdan, diğer kripto para birimlerinin yanı sıra BTC, ETH ve EOS dahil 10.000’den fazla dijital varlık için güvenli depolamayı destekleyen parmak izi tanıma özelliği bulunan, kullanımı kolay bir yerleşik ekrana sahip.

DeFi’nin piyasayı hızlı bir şekilde domine etmesiyle birlikte, varlık güvenliği, merkezi olmayan finans dünyasının en önemli parçası haline geldi. Kullanıcılar varlıklarını sakladıklarında ve özel anahtarlarına sahip olduklarında, merkezi bir platformun getirdiği kısıtlamalarla sınırlı kalmazlar, profesyonel gözetim ve güvenlik hizmetlerini kaybeder. Wallet S1, kullanıcıların fon güvenliği konusunda endişelenmeden kendi özel anahtarlarına sahip olabilmeleri için sağlam bir güvenlik mekanizması sağlar.

Gate.io'nun Wallet S1 cüzdanı
Gate.io’nun Wallet S1 cüzdanı

Wallet S1‘in kullanımı kolay ve taşınabilir boyutta. Kullanıcılar, cihazlarını, dizüstü bilgisayarlarını veya mobil cihazlarını parmak izi işlevselliğiyle, yalnızca parmak izleriyle işlemlere yetki vermek için donanım cüzdanıyla senkronize edebilir.

Gate.io CMO’su Marie Tatibouet, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Wallet S1 son derece güvenli. Özel anahtar, donanımın kendisinde, internetten güvenli bir şekilde uzakta kilitlenir ve kullanıcı günlük kullanım aktarımını imza girişi ile daha kolay gerçekleştirebilir. Cüzdan, kaba kuvvet saldırısını tespit ederken otomatik olarak başlatılabilen, dünya lideri parmak izi tanıma algoritmasına sahip ilk donanım cüzdanıdır ”dedi.

Gate.io’ya göre Wallet S1, halka açık blok zincirleri GateChain’in temel bir parçası. Gate.io, GateChain DeFi ağı ile DeFi alanında daha yaygın kullanımı da araştırıyor. Kurumsal düzeyde kullanım durumları için Wallet S1, bir işletme veya finans kurumu olarak büyük ölçekli varlık depolamasında gelişmiş güvenlik elde etmek için GateChain’in Vault adresiyle birlikte kullanılabilir. Wallet S1 donanımı, wallet.io pro ile birlikte kullanılabilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl