Gate.io’dan Türk kullanıcılara özel Bil-Kazan etkinliği

gate

Basın bülteni

Yakın zaman önce Türkiye pazarına da genişleyen büyük kripto para borsası Gate.io, Türk yatırımcılara özel bir Bil-Kazan etkinliği başlattı.

Gate.io’nun Türkçe resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgilere göre, Google formu aracılığıyla Gate.io hakkında sorulan 5 sorunun tamamına doğru yanıt verenler 20 adet Gate Token (GT) sahibi olacaklar.

Etkinliğin bitiş tarihi 30 Eylül 2020 olarak belirlenirken daha fazla ayrıntı Gate.io Türkiye Telegram kanalında bulunabilir.

Gate.io hakkında

2013 yılında faaliyetlerine başlayan en eski kripto para borsalarından biri olan Gate.io, 2017 yılında yeniden markalanarak hızla en büyük platformlardan biri haline geldi. Bugün 400’e yakın işlem çifti ile alım satım yapılabilen borsa, CoinMarketCap verilerine göre günlük 100 milyon dolara yakın işlem hacmine ulaşıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu bir basın bültenidir. Uzmancoin, bu sayfada yer alan etkinlik, hizmet veya ürün nedeniyle doğacak zararlardan sorumlu değildir. Okurların ilgili taraftan hizmet veya ürün almadan önce kendi araştırmalarını yapmaları önerilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl