Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Antivirüs programı Norton, kripto para madenciliği özelliği sunmaya başladı

Antivirüs şirketi Norton, yakında “Norton Crypto” adı verilen yeni bir özellikle kullanıcıların “güvenli ve kolay bir şekilde” kripto para madenciliği yapmalarını sağlayacak. Yapılan resmi açıklamada, bugün itibari ile belirli Norton 360 müşterileri, Ethereum madenciliği programına alınacak.

Norton, yeni özelliğin kişinin bilgisayarını incelenmemiş kodlarla ilişkili risklere maruz bırakmadan güvenli bir yolla Ethereum madenciliği yapmayı mümkün kıldığını öne sürüyor. Program aracılığıyla çıkarılan tüm ETH’ler, bulut tabanlı bir Norton cüzdanına yatacak.

Norton CEO’su Vincent Pilette, konu hakkında “Kripto ekonomi, müşterilerimizin hayatalarının daha önemli bir parçası olmaya devam ederken güvendikleri bir marka olan Norton ile kripto para madenciliği yapmalarını sağlamak istiyoruz.” dedi.

Norton’un ürün müdürü Gagan Singh ise “Kripto para madencilerine bilgisayarlarının boşta kaldığı zamanları güvenli ve kolay bir şekilde dijital para kazanma fırsatına dönüştürme olağanı veren ilk siber güvenlik şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Norton Crypto ile müşterilerimiz, kripto para ekosistemine girişin önündeki birçok engeli aşarak yalnızca birkaç tıklamayla kripto para madenciliği yapabilirler.” İfadelerini kullandı.

Norton Crypto özelliğinin, ilerleyen haftalarda tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl